Strona główna
 
Projekt e-Aktywni - moduł "Rodzic w Internecie" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 06.06.2019 r.
mama_dziecko_komputer.jpg   Czy potrafisz odpowiedzieć jakie niebezpieczeństwa czyhają w Internecie na Twoje dzieci? Czy wiesz jak nauczyć je bezpiecznego korzystania z informacji w sieci? A może chciałbyś być przewodnikiem dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z Internetu i reagowania w na niewłaściwe treści, wprowadzając politykę bezpieczeństwa?

Odsłon: 298

Czytaj całość

 
Raport o stanie Gminy Fabianki za rok 2018 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 31.05.2019 r.
tbl_rada.gif       Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym niniejsze opracowanie podlega debacie, po której Rada Gminy podejmie decyzję w sprawie udzielenia wotum zaufania i absolutorium za poprzedni rok budżetowy. Informuję, iż w debacie nad Raportem mogą wziąć udział mieszkańcy gminy. Wobec tego, zapraszam zainteresowanych wzięciem udziału w debacie o dokonywanie zgłoszeń z zachowaniem zasad wynikających z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym. Sesja, na której przeprowadzona zostanie debata nad Raportem odbędzie się dnia 27 czerwca 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Bogucinie.
 

Odsłon: 203

Czytaj całość

 
Projekt e-Aktywni - harmonogram szkoleń na czerwiec Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 29.05.2019 r.

logo_e-aktywni-2.png     Wójt Gminy Fabianki zaprasza mieszkańców gminy, którzy ukończyli 25 rok życia na bezpłatne szkolenia realizowane przez Gminę Fabianki wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.


Odsłon: 541

Czytaj całość

 
Zmiana studium uwarunkowań przestrzennych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.05.2019 r.
info.png       Wójt Gminy Fabianki informuję, iż wznawia pracę nad zmianą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Fabianki. Wszyscy zainteresowani mogą składać wnioski do 14.06.2019 r. w Urzędzie Gminy Fabianki pok. nr 23. Wniosek powinien być składany w formie pisemnej: osobiście, droga pocztową lub emailem ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) z podaniem: imienia i nazwiska lub nazwy wnioskodawcy , adres wnioskodawcy, numer ewidencyjny działki, położenie działki (miejscowość, obręb), właściciela działki (imię nazwisko i adres), proponowaną zmianę wraz z jej uzasadnieniem. Wzór wniosku można pobrać ze strony: bip.fabianki.pl.
 
 

Odsłon: 300
 
"Czyste Powietrze" - otwarto biuro terenowe we Włocławku Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.05.2019 r.
baner_czyste_powietrze.jpg
 Informujemy, że we Włocławku otwarto Biuro Terenowe Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, by ułatwić mieszkańcom korzystanie z Programu „Czyste Powietrze”. Biuro mieści się w budynku Delegatury Kujawsko–Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Brzeskiej 8, pokój 35.

Odsłon: 399

Czytaj całość

 
Unijna pomoc dla firm na rozwój i innowacje - spotkanie informacyjne Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.05.2019 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje w dniu 12 czerwca 2019 r. spotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw pt. „Unijna pomoc dla firm na rozwój i innowacje”. Bezpłatne spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości, Włocławek, ul. Toruńska 148. Początek o godz. 9:45.

Odsłon: 286

Czytaj całość

 
Gospodarka odpadami - zbieranie, przetwarzanie Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.05.2019 r.
recycling_info.jpg       Starosta Włocławski przypomina, iż z dniem 5 września 2018 r. weszły w życie istotne zmiany w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. 2018, poz. 992 ze zm.) w zakresie dotyczącym zbierania, przetwarzania, wytwarzania oraz magazynowania odpadów. Zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw posiadacz odpadów, którym przed dniem wejścia w życie niniejszej ustawy uzyskał zezwolenie na zbieranie odpadów, zezwolenie na przetwarzanie odpadów, zezwolenie na zbieranie i przetwarzanie odpadów albo pozwolenie na wytwarzania odpadów uwzględniające zbieranie lub przetwarzane odpadów, jest obowiązany, w terminie 12 miesięcy od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy, złożyć wniosek o zmianę posiadanej decyzji (do 4 września 2019 r.).

Odsłon: 381

Czytaj całość

 
Spotkanie w sprawie gazu dla mieszkańców Witoszyna Nowego i Witoszyna Starego Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.05.2019 r.
info.png
  Mieszkańców Witoszyna Nowego i Witoszyna Starego zapraszamy na spotkanie informacyjne poświecone rozwojowi sieci gazowniczej średniego ciśnienia. Podczas spotkania będzie można złożyć wniosek o budowę sieci. Spotkanie odbędzie się 20 maja 2019 r. o godz. 18.00 w świetlicy w Witoszynie Nowym (budynek po starej szkole).

Odsłon: 226
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 92 - 104 z 822
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 335
Wizyt dzisiaj: 399
Wszystkich wizyt: 819354
Archiwum