Strona główna
 
Komunikat w sprawie poboru wody Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.06.2019 r.
komunikat_woda_120619.jpg

Odsłon: 159
 
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki (LGD) - Cel Ogólny I Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 10.06.2019 r.
logo_lgd_zgl.jpg      Cele ogólne, cele szczegółowe oraz konkretne przedsięwzięcia, jakie będą realizowane na obszarze działania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki (LGD), tj. obszar gmin: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Kowal, Miasto Kowal, Lubień Kujawski, Lubanie, Lubraniec i Włocławek) określa Lokalna Strategia Rozwoju na lata 2014-2020 (LSR). Stowarzyszenie w ramach wdrażanej LSR ogłasza konkursy na nabór wniosków o dofinansowanie, organizuje różnego rodzaju spotkania/szkolenia dla beneficjentów, udziela bezpłatnego doradztwa jak również przeprowadza wiele działań informacyjnych. W wyniku realizacji LSR, LGD wspiera działania przyczyniające się osiągnięcia jej celów ogólnych, którymi są:

Odsłon: 202

Czytaj całość

 
V Powiatowo-Gminny Festiwal Zespołów Weselnych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 10.06.2019 r.
festiwal_zw_boniewo_2019.jpg

Odsłon: 145
 
Ochotnicze Straże Pożarne dostały nowy sprzęt Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 10.06.2019 r.
2.jpg
   W dniu 7 czerwca br. w hali sportowej w Boniewie odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu strażackiego zakupionego w ramach projektu pn. "Nowoczesne służby ratownicze - zakup sprzętu dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych", współfinansowanego z RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Sprzęt otrzymały również jednostki OSP z Gminy Fabianki.

Odsłon: 324

Czytaj całość

 
Projekt e-Aktywni - moduł "Rodzic w Internecie" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 06.06.2019 r.
mama_dziecko_komputer.jpg   Czy potrafisz odpowiedzieć jakie niebezpieczeństwa czyhają w Internecie na Twoje dzieci? Czy wiesz jak nauczyć je bezpiecznego korzystania z informacji w sieci? A może chciałbyś być przewodnikiem dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z Internetu i reagowania w na niewłaściwe treści, wprowadzając politykę bezpieczeństwa?

Odsłon: 250

Czytaj całość

 
Raport o stanie Gminy Fabianki za rok 2018 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 31.05.2019 r.
tbl_rada.gif       Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym niniejsze opracowanie podlega debacie, po której Rada Gminy podejmie decyzję w sprawie udzielenia wotum zaufania i absolutorium za poprzedni rok budżetowy. Informuję, iż w debacie nad Raportem mogą wziąć udział mieszkańcy gminy. Wobec tego, zapraszam zainteresowanych wzięciem udziału w debacie o dokonywanie zgłoszeń z zachowaniem zasad wynikających z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym. Sesja, na której przeprowadzona zostanie debata nad Raportem odbędzie się dnia 27 czerwca 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Bogucinie.
 

Odsłon: 162

Czytaj całość

 
Projekt e-Aktywni - harmonogram szkoleń na czerwiec Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 29.05.2019 r.

logo_e-aktywni-2.png     Wójt Gminy Fabianki zaprasza mieszkańców gminy, którzy ukończyli 25 rok życia na bezpłatne szkolenia realizowane przez Gminę Fabianki wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.


Odsłon: 420

Czytaj całość

 
Zmiana studium uwarunkowań przestrzennych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.05.2019 r.
info.png       Wójt Gminy Fabianki informuję, iż wznawia pracę nad zmianą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Fabianki. Wszyscy zainteresowani mogą składać wnioski do 14.06.2019 r. w Urzędzie Gminy Fabianki pok. nr 23. Wniosek powinien być składany w formie pisemnej: osobiście, droga pocztową lub emailem ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) z podaniem: imienia i nazwiska lub nazwy wnioskodawcy , adres wnioskodawcy, numer ewidencyjny działki, położenie działki (miejscowość, obręb), właściciela działki (imię nazwisko i adres), proponowaną zmianę wraz z jej uzasadnieniem. Wzór wniosku można pobrać ze strony: bip.fabianki.pl.
 
 

Odsłon: 240
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 66 - 78 z 801
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 360
Wizyt dzisiaj: 171
Wszystkich wizyt: 796258
Archiwum