Strona główna
 
Szkolenie dla rolników w zakresie płatności na rok 2016 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 07.03.2016 r.
logo_arimr.jpg     Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa we Włocławku zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie z zakresu zasad wypełnienia „Wniosków o przyznanie płatności na rok 2016”. Szkolenie odbędzie się 11 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Biura Powiatowego ARiMR we Włocławku przy ul. Ogniowej 7A.

Odsłon: 1289
 
Program BOCIAN  wsparcie odnawialnych źródeł energii Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 07.03.2016 r.
logo_nfosigw.jpg      Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej prowadzi nabór wniosków w ramach programu BOCIAN wspierającego budowę rozproszonych odnawialnych źródeł energii. Nabór potrwa do 20 maja 2016 r. Program BOCIAN adresowany jest do przedsiębiorców, którzy chcą zrealizować przedsięwzięcie polegające na budowie, rozbudowie lub przebudowie instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak:

Odsłon: 1702

Czytaj całość

 
Nadzwyczajne wsparcie w sektorze mleka i wieprzowiny Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 04.03.2016 r.
logo_arr.jpg       Od  18 lutego do 18 marca 2016 r. producenci świń i mleka mogą składać wnioski do Agencji Rynku Rolnego o przyznanie pomocy finansowej. Jest to podyktowane niekorzystną sytuacją na rynku mleka oraz znacznym spadkiem cen trzody chlewnej w ubiegłym roku.

Odsłon: 1792

Czytaj całość

 
Dni Poradnictwa w ZUS Toruń Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 03.03.2016 r.
       Międzynarodowe Dni Poradnictwa Emerytalno-Rentowego. Czy jest lub był/a Pan/i zatrudniony/a w Niemczech lub w Polsce? Eksperci instytucji ubezpieczenia emerytalno-rentowego obu krajów udzielą Państwu porad. Poradnictwo odbywać się będzie w języku polskim i niemieckim. Proszę nie zapomnieć dokumentów ubezpieczeniowych oraz dowodu osobistego.

Odsłon: 1551

Czytaj całość

 
OSI Włocławek - nabór fiszek projektowych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 25.02.2016 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową. Fiszki projektowe należy przesłać do dnia 10 marca 2016 r. drogą elektroniczną bądź dostarczyć do siedziby urzędu gminy OSI Włocławka właściwej dla miejsca zamieszkania wnioskodawcy, tj. Gminy Miasta Włocławek, Gminy Włocławek, Miasta Kowal, Gminy Kowal, Gminy Brześć Kujawski, Gminy Lubanie, Gminy Choceń oraz Gminy Fabianki.

Odsłon: 1576

Czytaj całość

 
W Witoszynie Nowym powstaną lokale mieszkalne Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 23.02.2016 r.
bud_soc.jpg      Wójt Zbigniew Słomski podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w Warszawie na dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa i remont pomieszczeń przeznaczonych na lokale mieszkalne w dwóch budynkach w Witoszynie Nowym w Gminie Fabianki”. Dzięki temu wkrótce ruszą prace związane z adaptacją budynków po szkole podstawowej i świetlicy w Witoszynie Nowym na mieszkania komunalno-socjalne dla znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej mieszkańców gminy Fabianki. Gmina Fabianki otrzyma z BGK bezzwrotne wsparcie na zrealizowanie inwestycji w wysokości 40% jej kosztów.

Odsłon: 1457
 
Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 22.02.2016 r.
baner_cykl_spotkan_fundusze_ue.jpeg      Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskiwaniem kapitału na rozwój swoich firm mogą zapisywać się na bezpłatne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”, które odbędzie się 2 marca br. w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego we Włocławku przy ul. Bechiego 2, początek godz. 10.00.

Odsłon: 1522

Czytaj całość

 
Można zgłaszać propozycje przedsięwzięć do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 15.02.2016 r.
      baner_pgngf.pngTrwają prace nad przygotowaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Fabianki. Jest to dokument o charakterze strategicznym, który opisuje kierunki działań w gminie zmierzających do osiągnięcia celów unijnego pakietu klimatyczno-energetycznego w zakresie:
• redukcji emisji gazów cieplarnianych,
• zwiększania udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych,
• zwiększenia efektywności energetycznej oraz poprawy jakości powietrza,
• zmiany postaw konsumpcyjnych użytkowników energii.

Odsłon: 1522

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 625 - 637 z 822
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 335
Wizyt dzisiaj: 407
Wszystkich wizyt: 819362
Archiwum