Strona główna
 
XV sesja Rady Gminy Fabianki w VII kadencji Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 22.04.2016 r.
tbl_rada.gif      Na podstawie art. 37 a ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446) Przewodniczący Rady Gminy Fabianki zwołuje XV sesję Rady Gminy Fabianki w VII kadencji, która odbędzie się w Urzędzie Gminy Fabianki dnia 27 kwietnia 2016 r. o godz. 16.00 z proponowanym porządkiem obrad:

Odsłon: 1100

Czytaj całość

 
Gminny Turniej w Tenisie Stołowym za nami!!! Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 21.04.2016 r.
       W dniu 17 kwietnia 2016 roku odbył się I Gminny Turniej w Tenisie Stołowym w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Cypriance. Zawodnicy rywalizowali w następujących kategoriach: indywidualnej, debel i VIP. W kategorii indywidualnej i debel udział mogli wziąć druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie Gminy Fabianki.

Odsłon: 1378

Czytaj całość

 
Możemy wygrać siłownię zewnętrzną! Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 11.04.2016 r.
      Dziś rozpoczęło się głosowanie internetowe w konkursie „Nestle porusza Polskę”, w którym gminy mogą wygrać siłownię zewnętrzną. Gmina Fabianki zgłosiła do konkursu 9 możliwych lokalizacji dla siłowni:
- Fabianki (przy szkole podstawowej i gimnazjum),
- Bogucin (przy świetlico-remizie),
- Skórzno (przy świetlicy wiejskiej),
- Chełmica Mała (przy świetlicy wiejskiej),
- Lisek (przy remizie OSP),
- Świątkowizna (przy szkole podstawowej),
- Nasiegniewo (przy boisku),
- Wilczeniec Fabiańki (na terenie zrekultywowanym po składowisku odpadów),
- Witoszyn Nowy (działka gminna przy drodze).
     Zachęcamy mieszkańców do głosowania na wybrane przez siebie lokalizacje. Głosować można poprzez stronę konkursu: www.nestleporusza.pl Do wyszukiwarki na powyższej stronie należy wpisać nazwę miejscowości, a w kolejnym kroku podać swój adres e-mail na który przesłany zostanie link aktywacyjny do głosowania. Z jednego adresu e-mail można oddać jeden głos dziennie. Głosowanie potrwa do 6 lipca 2016 r.

Odsłon: 1246
 
Apel o pomoc pogorzelcom ze Starego Witoszyna Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 01.04.2016 r.
pomoc.jpg     Wójt Gminy Fabianki oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Fabiankach zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy rzeczowej (materiały budowlane, meble, sprzęt agd, rtv) oraz wsparcia finansowego dla trzech rodzin, które w wyniku pożaru w dniu 28 marca 2016r. utraciły dorobek całego życia. Dla trzech rodzin – łącznie 13 osób z miejscowości Stary Witoszyn dzień 28 marca nie będzie kojarzył się tylko ze Świętami Wielkanocnymi, ale również z utratą całego dobytku i dachu nad głową.

Odsłon: 2036

Czytaj całość

 
Światowy Dzień Zdrowia Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 01.04.2016 r.

logo_who.gif       Zbliża się Światowy Dzień Zdrowia, który obchodzić będziemy 7 kwietnia. Poniżej znajdą Państwo zaktualizowane informacje na temat kampanii WHO: - Pierwszy światowy raport o cukrzycy dostępny będzie 7 kwietnia 2016 r na stronie WHO http://www.who.int/diabetes/global-report Raport będzie udostępniony w języku Angielskim, Rosyjskim, Francuskim i Hiszpańskim. - profile krajów (zawarte w Raporcie) dostępne będą w 6 oficjalnych językach WHO (Arabskim, Chińskim, Angielskim, Francuskim, Rosyjskim and Hiszpańskim) na stronie http://www.who.int/diabetes/global-report - przygotowywana jest również prezentacja na temat Światowego Dnia Zdrowia 2016 - plakaty są już dostępne są na stronie http://www.who.int/campaigns/world-health-day/2016/posters/en/ - wersja europejska plakatu zostanie wkrótce udostępniona na stronie http://www.euro.who.int/en/media-centre/events/events/2016/04/world-health-day-2016-diabetes Zachęcamy Państwa bardzo serdecznie do rejestrowania Państwa działań na specjalnie stworzonej przez WHO stronie internetowej : http://who.nationbuilder.com/2016-event-registration


Odsłon: 1071
 
Środa z Funduszami dla osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.03.2016 r.
baner_cykl_spotkan_fundusze_ue.jpeg     Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się w środę 6 kwietnia br. w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego we Włocławku przy ul. Bechiego 2, początek godzina 10.00.

Odsłon: 1184

Czytaj całość

 
Strategia Rozwoju Gminy Fabianki - spotkanie informacyjne Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 25.03.2016 r.
strategia_fabianki.jpg       W dniu 31 marca br. w Publicznym Gimnazjum w Fabiankach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Gminy Fabianki na lata 2016-2025. Początek spotkania o godzinie 17.00. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną informacje o przebiegu prac nad dokumentem, który wyznaczy kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego gminy Fabianki na najbliższe 10 lat. Omówione zostaną cele przygotowania Strategii Rozwoju Gminy i harmonogram prac Zespołu ds. jej opracowania powołanego przez Wójta Zbigniewa Słomskiego.

Odsłon: 1204

Czytaj całość

 
Spotkanie informacyjne w Fabiankach na temat odnawialnych źródeł energii Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 25.03.2016 r.
      Zapraszamy mieszkańców Gminy Fabianki na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat odnawialnych źródeł energii. Spotkanie odbędzie się w czwartek 31 marca 2016 r. w sali Publicznego Gimnazjum w Fabiankach, początek o godzinie 18.00. Spotkanie ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców na temat wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie oraz promocję przyjaznych dla środowiska odnawialnych źródeł energii, takich jak fotowoltaika czy pompy ciepła.

Odsłon: 1292

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 547 - 559 z 758
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 319
Wizyt dzisiaj: 168
Wszystkich wizyt: 753737
Archiwum