Strona główna
 
Dni Poradnictwa w ZUS Toruń Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 03.03.2016 r.
       Międzynarodowe Dni Poradnictwa Emerytalno-Rentowego. Czy jest lub był/a Pan/i zatrudniony/a w Niemczech lub w Polsce? Eksperci instytucji ubezpieczenia emerytalno-rentowego obu krajów udzielą Państwu porad. Poradnictwo odbywać się będzie w języku polskim i niemieckim. Proszę nie zapomnieć dokumentów ubezpieczeniowych oraz dowodu osobistego.

Odsłon: 1203

Czytaj całość

 
OSI Włocławek - nabór fiszek projektowych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 25.02.2016 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową. Fiszki projektowe należy przesłać do dnia 10 marca 2016 r. drogą elektroniczną bądź dostarczyć do siedziby urzędu gminy OSI Włocławka właściwej dla miejsca zamieszkania wnioskodawcy, tj. Gminy Miasta Włocławek, Gminy Włocławek, Miasta Kowal, Gminy Kowal, Gminy Brześć Kujawski, Gminy Lubanie, Gminy Choceń oraz Gminy Fabianki.

Odsłon: 1242

Czytaj całość

 
W Witoszynie Nowym powstaną lokale mieszkalne Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 23.02.2016 r.
bud_soc.jpg      Wójt Zbigniew Słomski podpisał umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w Warszawie na dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa i remont pomieszczeń przeznaczonych na lokale mieszkalne w dwóch budynkach w Witoszynie Nowym w Gminie Fabianki”. Dzięki temu wkrótce ruszą prace związane z adaptacją budynków po szkole podstawowej i świetlicy w Witoszynie Nowym na mieszkania komunalno-socjalne dla znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej mieszkańców gminy Fabianki. Gmina Fabianki otrzyma z BGK bezzwrotne wsparcie na zrealizowanie inwestycji w wysokości 40% jej kosztów.

Odsłon: 1123
 
Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na rozwój Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 22.02.2016 r.
baner_cykl_spotkan_fundusze_ue.jpeg      Przedsiębiorcy zainteresowani pozyskiwaniem kapitału na rozwój swoich firm mogą zapisywać się na bezpłatne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”, które odbędzie się 2 marca br. w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego we Włocławku przy ul. Bechiego 2, początek godz. 10.00.

Odsłon: 1112

Czytaj całość

 
Można zgłaszać propozycje przedsięwzięć do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 15.02.2016 r.
      baner_pgngf.pngTrwają prace nad przygotowaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Fabianki. Jest to dokument o charakterze strategicznym, który opisuje kierunki działań w gminie zmierzających do osiągnięcia celów unijnego pakietu klimatyczno-energetycznego w zakresie:
• redukcji emisji gazów cieplarnianych,
• zwiększania udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych,
• zwiększenia efektywności energetycznej oraz poprawy jakości powietrza,
• zmiany postaw konsumpcyjnych użytkowników energii.

Odsłon: 1210

Czytaj całość

 
XIV sesja Rady Gminy Fabianki w VII kadencji Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.02.2016 r.
tbl_rada.gif      Na podstawie art. 37 a ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2015 r. poz. 1515, poz. 1045, poz. 1890) Przewodniczący Rady Gminy Fabianki zwołuje XIV sesję Rady Gminy Fabianki w VII kadencji, która odbędzie się w Urzędzie Gminy Fabianki dnia 18 lutego 2016 r. o godz. 16.00 z proponowanym porządkiem obrad:

Odsłon: 1204

Czytaj całość

 
Mieszkańcy Fabianek powiedzieli TAK dla nowej biblioteki gminnej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 08.02.2016 r.

ksiazki.gif        W dniach 11 -25 stycznia 2016 r. w gminie Fabianki odbywały się konsultacje społeczne dotyczące budowy nowej siedziby dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Fabiankach. Konsultacje miały formę anonimowych ankiet, które mieszkańcy gminy mogli składać osobiście w bibliotece lub wysyłać je pocztą elektroniczną. 


Odsłon: 1231

Czytaj całość

 
PZU Trasa Zdrowia w Chełmicy Dużej wyróżniona Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 08.02.2016 r.
    Miło nam poinformować, że do Szkoły Podstawowej w Cypriance i działającego przy niej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Cyprianka” trafił zestaw sprzętu sportowego jako wyróżnienie za sprawną realizację programu animacji na PZU Trasie Zdrowia w Chełmicy Dużej oraz staranne działania komunikacyjne i promocyjne z nim związane.

Odsłon: 1189

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 534 - 546 z 728
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 217
Wizyt dzisiaj: 262
Wszystkich wizyt: 737398
Archiwum