Strona główna
Losowanie numerów list kandydatów na radnych - Wybory 2018 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.09.2018 r.
wybory.jpg    Gminna Komisja Wyborcza w Fabiankach informuje, że w dniu 1 października 2018 r. o godz. 14.30 odbędzie się publiczne losowanie numerów list  dla kandydatów na radnych w wyborach zarządzonych na dzień 21 pażdziernika 2018 r. Losowanie odbędzie się w sali konferencyjnej w bydunku UG Fabianki (parter).

Odsłon: 105
 
Mała Książka  Wielki Człowiek. Trzylatki! Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 26.09.2018 r.

       Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Fabiankach zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek. Trzylatki” prowadzonego przez Instytut Książki. Zapraszamy do biblioteki rodziców z dziećmi trzyletnimi, czyli urodzonymi w 2015 roku. Otrzymają one Wyprawkę Czytelniczą, czyli książkę oraz Kartę małego czytelnika. Na każde dziecko, które zbierze 10 naklejek odwiedzając bibliotekę, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Czterdzieści wyprawek czeka. Więcej informacji w bibliotece.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi


Odsłon: 1066
 
Dotacje na wymianę piecy - spotkanie informacyjne Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 21.09.2018 r.
logocp.png
W związku z uruchomieniem programu "Czyste powietrze", w gminie Fabianki odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla mieszkańców, którzy są zainteresowani pozyskaniem dotacji na wymianę piecy, docieplenie budynków, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż odnawialnych źródeł energii itp. Spotkanie odbędzie się 5 października o godz. 18:00 w budynku Szkoły Podstawowej w Fabiankach
 


Odsłon: 603

Czytaj całość

 
Komunikat Prezesa KIK związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2018/2019 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.09.2018 r.
info.png      Przypominam właścicielom i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.Komin będący bardzo istotnym elementem budynku, chociaż zajmującym tylko niewielką jego powierzchnię, może też być niezwykle groźny. Szczególnie w przypadku pożaru sadzy w nieczyszczonym, źle eksploatowanym kominie. Temperatura palącej się sadzy przekracza wówczas nawet 1000 stopni Celsjusza! A taki stan jest wielkim zagrożeniem dla mieszkańców. Treść komunikatu

Odsłon: 67
 
Fotowoltaika - zamknięcie naboru uczestników Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 18.09.2018 r.
info.png
W dniu 18 września br. zamykamy nabór uczestników do projektu pn. „Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii w budynkach mieszkalnych w gminie Fabianki - II edycja”. Projekt dotyczy budowy mikroinstalacji fotowoltaicznych na domach mieszkańców gminy. Zamknięcie naboru związane jest z wyczerpaniem limitu miejsc w projekcie.

Odsłon: 111
 
Ogłoszenie o naborze wniosków 1/2018/PG Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.09.2018 r.
logo_lgd_zgl.jpg       Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki (zamiennie: LGD) informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Numer konkursu LGD: 1/2018/PG
TYP PROJEKTU: Działania na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w zakresie wdrożenia rozwiązań z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym takich jak: kluby młodzieżowe (w tym z programem rówieśniczym obejmujące m.in.: rówieśnicze doradztwo, edukacje, liderowanie, coaching rówieśniczy) i inne z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym.

Odsłon: 268

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze projektów w ramach działania 3.3 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.09.2018 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową w ramach: PI Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie, Działanie 3.3 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym. Fiszki projektowe należy przesłać w terminie: 13 – 26 września 2018 r. drogą elektroniczną, bądź dostarczyć do siedziby urzędu gminy OSI Włocławka właściwej dla miejsca zamieszkania/ siedziby wnioskodawcy, tj. Gminy Miasto Włocławek, Gminy Włocławek, Miasta Kowal, Gminy Kowal, Gminy Brześć Kujawski, Gminy Lubanie, Gminy Choceń oraz Gminy Fabianki.

Odsłon: 187

Czytaj całość

 
Fundusze Europejskie na rozwój firm i innowacje Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.09.2018 r.
logo_pife_2014_2020.jpg       Zapraszamy na bezpłatne spotkanie przedsiębiorców, którzy planują rozwój firmy. Spotkanie odbędzie się dnia 27.09.2018 r. godz. 10:00 – 14:00 w Regionalnym Inkubatorze Przedsiębiorczości KPFP we Włocławku, ul. Toruńska 30 na sali konferencyjnej. Fundusze Europejskie są ogromną szansą przyśpieszenia rozwoju dla firm. Inwestycje realizowane przez przedsiębiorstwa wymagają zaangażowania niekiedy nawet znacznego kapitału. Trudno jest rozbudować hale produkcyjną, zakupić maszyny, otworzyć nowe punkt usługowy wyłącznie w oparciu o posiadane własne zasoby. Pomocą mogą służyć bardzo atrakcyjne pożyczki europejskie. Przedsiębiorca nie ma obowiązku wykazania się innowacyjnością, nie ma obowiązku tworzenia nowych miejsc pracy, nie trzeba spełniać wielu wymogów stawianych w przypadku dotacji.

Odsłon: 167

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 53 - 65 z 668
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 440
Wizyt dzisiaj: 302
Wszystkich wizyt: 698111
Archiwum