Strona główna
 
Zalecenia dla producentów owoców i warzyw Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.08.2019 r.
warzywa_i_owoce.jpg      W ostatnich latach odnotowano wzrost powiadomień dotyczących zakażeń owoców patogennymi wirusami przenoszonymi przez żywność. Główne źródła wirusów wżywności, mogą pojawić się podczas pierwotnej produkcji, obejmując wodę, glebę, nawozy, ścieki. Należy stosować takie działania zapobiegawcze, które zapewnią, żesurowiec, który następnie zostanie przetworzony iwprowadzony do obrotu będzie bezpieczny - wolny od zanieczyszczeń mikrobiologicznych.
Ulotka - pobierz

Odsłon: 173
 
Zalecenia dla hodowców Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.08.2019 r.
      logo_piw.jpgPowiatowy Lekarz Weterynarii we Włocławku informuje, że w związku z awarią oczyszczalni ścieków w m. st. Warszawie, z uwagi na nieokreśloną jakość wody w Wiśle prosi hodowców o niewykorzystywanie wody z tego akwenu do pojenia oraz przygotowywania karmy dla zwierząt utrzymywanych w swoich gospodarstwach.

Odsłon: 177
 
Informacja w związku z awarią oczyszczalni ścieków w m. st. Warszawie Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.08.2019 r.
uwaga.png       W związku z przekazywaną informacją o awarii kolektorów ściekowych Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji m.st. Warszawy, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Włocławku informuje, że mieszkańcy miasta Włocławka oraz powiatu włocławskiego korzystają z wodociągów zbiorowego zaopatrzenia, opartych wyłącznie na studniach głębinowych, w związku z powyższym nie ma zagrożenia pogorszenia jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Odsłon: 310

Czytaj całość

 
Zaginął pies Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.08.2019 r.
pies_pimpek.jpg

Odsłon: 159
 
Konkurs fotograficzny dla mieszkańców "Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.08.2019 r.
herb_wkp.gif      Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Odsłon: 277

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze projektów OSI - Działanie 3.4 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 07.08.2019 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową w ramach:

Oś priorytetowa 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie
Działanie 3.4 Zrównoważona mobilność miejska i promowanie strategii niskoemisyjnych  

Odsłon: 293

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze projektów OSI Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 06.08.2019 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową w ramach:

Oś priorytetowa 8 Aktywni na rynku pracy
Działanie 8.4 Rozwój usług opiekuńczych nad dziećmi w wieku do lat 3  

Oś priorytetowa 9 Solidarne społeczeństwo Działanie
9.2 Włączenie społeczne
Poddziałanie 9.2.1 Aktywne włączenie społeczne

Oś priorytetowa 10 Innowacyjna edukacja
Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe
Poddziałanie 10.2.1 Wychowanie przedszkolne
 

Odsłon: 263

Czytaj całość

 
Badania w ramach programu WZW typu B i C Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 05.08.2019 r.
plakat_bad_wzw_bc.jpg   Gmina Fabianki w partnerstwie z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego realizuje „Program wykrywania zakażeń WZW B i C w województwie Kujawsko-Pomorskim”. Zapraszamy mieszkańców Gminy Fabianki do skorzystania z bezpłatnych badań wykrywania zakażeń wirusowego zapalenia wątroby typu B i C. Badania zostaną przeprowadzone w dniu 1 września 2019 roku w budynku Szkoły Podstawowej w Fabiankach w godzinach od 14:00 do 17:00. Do badania należy zgłosić się z dokumentem tożsamości, osoby niepełnoletnie będą badane w obecności prawnego opiekuna. Badaniami objętych zostanie 50 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy pod numerem telefonu (54) 251-72-33 lub e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Przy zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię, adres, numer telefonu kontaktowego. Badania przeprowadzi zespół medyczny z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rypinie. Wyniki badań będą do odbioru w urzędzie Gminy Fabianki w ciągu ok. 14 dni od dnia badania.

Odsłon: 142
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 53 - 65 z 823
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 486
Wizyt dzisiaj: 381
Wszystkich wizyt: 820249
Archiwum