Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 1 do 30 kwietnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Wspieraj Seniora Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 07.12.2020 r.
baner_wspieraj_seniora.jpg     W związku z obowiązującym stanem epidemii Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, kierując się troską o bezpieczeństwo osób starszych, uruchomiło program wspierający ochronę zdrowia i życia osób powyżej 70 roku życia pod nazwą „WSPIERAJ SENIORA. W ramach programu gminy świadczą usługi wsparcia na rzecz Seniorów, którzy w obowiązującym stanie epidemii zdecydują się na pozostanie w domu. Usługa wsparcia polega w szczególności na dostarczeniu zakupów obejmujących artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze oraz środki higieny osobistej. Aby skorzystać z pomocy, osoba starsza powinna zgłosić potrzebę dzwoniąc na ogólnopolską infolinię pod numer (22) 505 11 11

Odsłon: 169
 
Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 03.12.2020 r.
      Prowadzona od kilku lat przez Fundacja PlasticsEurope Polska kampanii edukacyjno-społeczna pt. „Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku” przypomina o szkodliwości spalania odpadów w piecach, przydomowych kotłowniach i na wolnym powietrzu. Na monitorach w autobusach, tramwajach i kolejach dojazdowych w różnych regionach Polski, m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Białymstoku, Poznaniu oraz w aglomeracji Górnego Śląska emitowany jest krótki animowany spot, w prosty sposób ilustrujący hasło kampanii.

Odsłon: 315

Czytaj całość

 
Ratunek dla gastronomii i klubów fitness Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 03.12.2020 r.

kasa.jpg     Wystartowały marszałkowskie granty dedykowane branżom gastronomicznej i fitness na utrzymanie lub przywrócenie miejsc pracy. Placówki gastronomiczne oraz ośrodki budowania formy i poprawy kondycji fizycznej mogą się również ubiegać o preferencyjne pożyczki udzielane na weksel in blanco. Przygotowujemy też kampanię promującą kupowanie jedzenia na wynos.


Odsłon: 175

Czytaj całość

 
XIV sesja Rady Gminy Fabianki w VIII kadencji Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 02.12.2020 r.
tbl_rada.gif        Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713 ze zmianami) Przewodniczący Rady Gminy Fabianki zwołuje XIV sesję Rady Gminy Fabianki w VIII kadencji, która odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Bogucinie dnia 10 grudnia 2020 r. o godz. 12.00 z proponowanym porządkiem obrad:

Odsłon: 384

Czytaj całość

 
Gwarancja spłaty kredytu z Funduszu Gwarancji Rolnych wraz z dopłatą do oprocentowania Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.11.2020 r.
baner_fgr.jpg

Odsłon: 296

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze projektów OSI - Działanie 3.4 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.11.2020 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową w ramach:

Oś priorytetowa 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie
Działanie 3.4 Zrównoważona mobilność miejska i promowanie strategii niskoemisyjnych  

Odsłon: 263

Czytaj całość

 
Konkurs Prezesa GUS Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 13.11.2020 r.
baner_konkurs_psr2020_m.jpg

Odsłon: 262
 
Cel ogólny 1 LSR Wspieranie przedsiębiorczości oraz podniesienie kompetencji i aktywności zawodowej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 13.11.2020 r.

 

baner_fepr_rp_wkp_efrr.png

 

 Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki  w ramach realizowanej LSR i jej celu ogólnego I - Wspieranie przedsiębiorczości oraz podniesienie kompetencji i aktywności zawodowej społeczności objętej  LSR  od dnia 9 listopada  do dnia 4 grudnia 2020 prowadzi nabór wniosków o powierzenie grantu na Wsparcie inwestycyjne mikro i małych przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 7: Rozwój  lokalny kierowany przez społeczność.

Granty będą udzielane na wsparcie inwestycyjne mikro i małych przedsiębiorstw realizowane jako inwestycje poprawiające konkurencyjność przedsiębiorstwa, związane z unowocześnieniem sposobu działania jak i oferty poprzez:
1. Rozbudowę przedsiębiorstwa poprzez zakup środków trwałych - zwiększenie możliwości produkcyjnych, a więc zwiększenie liczby produktów możliwych do wyprodukowania/usług możliwych do świadczenia w jednostce czasu,
2. Rozszerzenie zakresu działania przedsiębiorstwa- zróżnicowanie/dywersyfikacja produkcji lub świadczenia usług przedsiębiorstwa będzie związane z wprowadzeniem nowego produktu/usługi, która może mieć inne, nowe przeznaczenie od dotychczasowych produktów/usług. Ten aspekt dotyczy wszelkiego rodzaju rozszerzania oferty przedsiębiorstwa. Przy dywersyfikacji produkcji/świadczenia usług dotychczasowa produkcja/świadczenie usług musi zostać utrzymane (tj. nie jest dywersyfikacją zmiana produkowanych produktów/świadczenia dotychczasowych usług).
3. Działania mające na celu dokonywanie zasadniczych zmian produkcji bądź procesu produkcyjnego, prowadzące do wprowadzenia na rynek nowych lub ulepszonych produktów/usług- działania te będą powiązane z wprowadzaniem ulepszeń do istniejących technologii produkcji lub wprowadzaniem nowych technologii.

czytaj więcej...


Odsłon: 163
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 40 - 52 z 1001
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 220
Wizyt dzisiaj: 75
Wszystkich wizyt: 986937
Archiwum