Strona główna
komunikat.jpg
Od 1 do 31 października Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Mammobus w Fabiankach Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.07.2020 r.
      Wójt GMiny Fabianki, w trosce o zdrowie kobiet, zaprasza na profilaktyczne badania mammograficzne mieszkanki Gminy Fabianki w wieku 50-69 lat, które w ciągu 2 ostatnich lat nie wykonywały mammografii. Uprzejmnie prosimy i wcześniejszą rejestrację pod nr telefonu (42) 254-64-10 lub 517-544-004 lub na www. medica.org.pl.

Odsłon: 380
 
Szacowanie strat spowodowanych wystąpieniem gradobicia Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.07.2020 r.
info.png        W związku z wystąpieniem gradobicia w dniu 10.07.2020 r. na terenie gminy Fabianki, Wójt Gminy prosi rolników o zgłaszanie szkód w uprawach rolnych, do Urzędu Gminy celem wystąpienia do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o powołanie komisji do oszacowania szkód w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych. Do wniosku o oszacowanie strat należy dołączyć kserokopię aktualnego wniosku o płatności bezpośrednie w celu weryfikacji powierzchni upraw i gospodarstwa rolnego. Ponadto rolnicy posiadający hodowlę muszą wpisać ilość sprzedanych zwierząt z 3 ostatnich lat.

Odsłon: 447

Czytaj całość

 
Zaginął Tirek Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 14.07.2020 r.
      W dniu 10 lipca 2020 (piątek) w Bogucinie zaginął w czasie burzy, adoptowany tydzień wcześniej, Tirek. Ma na sobie niebieską obróżkę, nie jest zachipowany. Jest to pies lękliwy, przyjmujący leki. Nie będzie chciał sam wyjść do człowieka. W razie znalezienia/zobaczenia go, proszę o kontakt o każdej porze dnia i nocy pod nr: 888 169 660

Odsłon: 211
 
Magazyn informacyjny "ZUS dla Biznesu" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 10.07.2020 r.
logo_zus.jpg     "ZUS dla Ciebie" jest popularnym magazynem o charakterze informacyjno-poradnikowym. W każdym numerze znajdą się aktualności z życia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wyjaśnienia bieżących zmian w przepisach, artykuły edukacyjne omawiające podstawowe zasady związane z obowiązkiem opłacania składek i przyznawaniem prawa do świadczeń oraz wywiady z ekspertami. Będą też odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania, kalendarium ZUS z informacją o szkoleniach, "otwartych drzwiach" i współpracy ZUS-u z mediami oraz  tabela z informacjami o aktualnych wysokościach składek i świadczeń wypłacanych przez Zakład. Strona internetowa https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biblioteka-zus/czasopisma/zus-dla-biznesu jest platformą spinającą wszystkie formy przekazu. Jeśli ktoś nie ma możliwości wysłuchania audycji w radio lub obejrzenia jej w telewizji, ma możliwość pobrania  i przeczytania magazynu.

Odsłon: 179
 
Zablokowany dojazd do miejscowości Lisek Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 02.07.2020 r.
uwaga.png      Generalny Wykonawca przebudowy drogi krajowej nr 67 w miejscowości Łochocin informuje, że w związku z koniecznością przebudowy skrzyżowania drogi gimnnej z drogą krajową w dniach 3-6 lipca 2020 r. dojazd do miejscowości Lisek będzie zablokowny. Przebudowa podyktowana jest usprawnieniem i zoptymalizowaniem ciągu komunikacyjnego na skrzyżowaniu. Dojazd do miejscowości będzie możliwy od strony Lipna przez miejscowość Popowo, zaś od strony Włocławka będzie można dojechać przez miejscowość Cyprianka.

Odsłon: 183
 
Webinarium pt. "Wsparcie MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego zagrożonych w następstwie Covid-19" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 02.07.2020 r.
logo_pife_2014_2020.jpg      Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium, które odbędzie się 8 lipca 2020 r. w godzinach od 10:00 do 11:30. Webinarium jest nową formą wsparcia informacyjnego. Możecie Państwo wziąć w nim udział nie wychodząc z domu czy pracy. Za pomocą dostępnego sprzętu komputerowego i przesłanego przez nas linku uzyskacie zdalny dostęp do webinarium. Najbliższe webinarium będzie skierowane do firm MŚP, które poszukują możliwości wsparcia w czasie kryzysu epidemiologicznego.

Odsłon: 251

Czytaj całość

 
Memorandum Informacyjne "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 02.07.2020 r.
bud_soc.jpg

    Gmina Fabianki zaprasza wszystkich zainteresowanych do pomocy oraz współpracy przy realizacji zadania pn. „BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO W CHEŁMICY-CUKROWNI”.

Opinie należy zgłaszać od 2 lipca 2020 r. do 1 sierpnia 2020 r. do Urzędu Gminy Fabianki, Fabianki 4, 87-811 Fabianki, gmina(@)fabianki.pl 


Odsłon: 471

Czytaj całość

 
Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 01.07.2020 r.
pomoc_prawna.png      Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce.  Kto może otrzymać pomoc?
•    Każda osoba w trudnej sytuacji życiowej w każdej życiowej sprawie, w tym między innymi w sprawach majątkowych, socjalnych, mieszkaniowych, konsumenckich, rodzinnych, czy pracowniczych;
•    Osoby samozatrudnione – osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą (niezatrudniające pracowników przez minimum 12 miesięcy) mogą liczyć na pomoc również z wnioskami do ZUS, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy.
 

Odsłon: 331

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 40 - 52 z 946
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 309
Wizyt dzisiaj: 145
Wszystkich wizyt: 930691
Archiwum