Strona główna
 
Nowy Płatnik - nie czekaj Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.01.2019 r.
     logo_zus.jpgPrzedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

Odsłon: 130

Czytaj całość

 
Razem dla Kujaw i Pomorza Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.01.2019 r.
info.png      Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza rolników i mieszkańców wsi na na spotkania powiatowe pn. "Razem dla Kujaw i Pomorza". Spotkanie odbędzie się 25 stycznia (piątek) o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej w Boniewie, ul. Szkolna 32.

Odsłon: 125

Czytaj całość

 
Szkolenia językowe dla mieszkańców Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.01.2019 r.
projekt_mowisz-masz.png      Wszystkich mieszkańców Gminy Fabianki zapraszamy do udziału w szkoleniach językowych. W szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego mogą wziąć udział osoby dorosłe od 18 do 67 lat, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji lub kompetencji językowych. W ramach grupy docelowej projektu wsparcie mogą uzyskać osoby z niskim wykształceniem (tj. maksymalnie średnie wykształcenie), osoby powyżej 50 roku życia nieprowadzące działalności gospodarczej bez względu na wykształcenie oraz osoby z niepełnosprawościami.

Odsłon: 253

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o wznowieniu naboru wniosków w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.01.2019 r.
baner_czyste_powietrze.jpg     Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłasza, że został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego Czyste powietrze. Wnioski o dofinansowanie są przyjmowane drogą elektroniczną lub - w przypadku gdy wnioskodawca nie ma możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną - w formie papierowej.

 Ponadto, w związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz.U. z  2018 r. poz. 2246), informujemy, że z dniem 01.01.2019 r. nastąpiła zmiana niektórych zapisów programu priorytetowego Czyste powietrze i załącznika nr 1 do Programu – Warunki Techniczne oraz dokumentacji programu.

Wnioski o dofinansowanie złożone przed wejściem powyższej zmiany w życie rozpatrywane będą w oparciu o zapisy dokumentów programowych oraz wzory obowiązujące na dzień złożenia wniosku.

Odsłon: 218

Czytaj całość

 
Nauka pływania dla uczniów z gminy Fabianki Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 23.01.2019 r.
logo_umie_plywac.jpg
    Gmina Fabianki otrzymała dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację projektu pn. "Nauka pływania dla uczniów z gminy Fabianki" w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Dzięki pozyskanym środkom uczniowie klas I-III szkół podstawowych z gminy będą brali udział w bezpłatnych lekcjach nauki pływania.

Odsłon: 308

Czytaj całość

 
Czas na młodych! Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.01.2019 r.
logo_pife_2014_2020.jpg     Spotkanie informacyjne pt. „Czas na młodych” odbędzie się 22 stycznia 2019 r. w biurze Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul Bechiego 2, sala konferencyjna, w godzinach od 11:00 – 14:00.

Odsłon: 170

Czytaj całość

 
Pomaganie jest dziecinnie proste! Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.01.2019 r.
logo_wosp_27.jpg     27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla naszego Sztabu już trzeci finał. W tym roku graliśmy dla Małych dzieci i bez focha! Kwestowało z nami 30 wolontariuszy. Mieliśmy też rozstawionych 11 puszek stacjonarnych umiejscowionych w różnych punktach. Między innymi w przedszkolach, sklepach, zakładach pracy, a także urzędach.

Odsłon: 214

Czytaj całość

 
III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym Wybieram Wybory Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 15.01.2019 r.
      W imieniu Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego informujemy, że ogłoszona została III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

 


Odsłon: 151

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 27 - 39 z 697
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 300
Wizyt dzisiaj: 12
Wszystkich wizyt: 719418
Archiwum