Strona główna
 
UWAGA - Ograniczenia w obsłudze interesantów Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 13.03.2020 r.
komunikat.jpg     Szanowni Mieszkańcy, od 13 marca 2020 roku mając na celu ograniczenie ryzyka zakażenia koronawirusem wprowadzone zostają ograniczenia w obsłudze interesantów w Urzędzie Gminy Fabianki oraz Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Fabiankach (dawne ZGK). Petenci będą przyjmowani tylko w przypadkach niecierpiących zwłoki. Urząd nie przerywa pracy, niemniej kontakt z urzędnikami będzie ograniczany do niezbędnego minimum. Petenci, których sprawy wymagają osobistego pojawienia się w urzędzie, obsługiwani będą za pośrednictwem Punktu Obsługi, mieszącego się na parterze Urzędu Gminy Fabianki.

Odsłon: 276

Czytaj całość

 
Projekt montażu paneli fotowoltaicznych u mieszkańców  nabór wniosków Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 13.03.2020 r.
fotowoltaika.png     Na podstawie Zarządzenia nr 16/2020 Wójta Gminy Fabianki z dnia 13 marca 2020 r. ogłaszamy nabór uczestników do projektu pn. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gminie Fabianki”. W ramach projektu planowany jest montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych na indywidualnych budynkach mieszkalnych w gminie Fabianki z dofinansowaniem 50% kosztów netto z funduszy europejskich. Warunkiem uczestnictwa mieszkańców w Projekcie jest złożenie w terminie od 19 marca 2020 r. od godz. 7:30 do 3 kwietnia 2020 r. do godz. 14.00 wstępnej deklaracji uczestnictwa w projekcie, której formularz można pobrać poniżej.

Odsłon: 884

Czytaj całość

 
Z powodu zagrożenia koronawirusem placówki oświatowe będą zamknięte Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.03.2020 r.
komunikat.jpg     Informujemy, że w związku z decyzją Premiera Rządu RP, podjętą z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, wszystkie szkoły, przedszkola oraz biblioteka gminna znajdujące się na terenie Gminy Fabianki od poniedziałku 16 marca do 25 marca br. będą zamknięte.

Odsłon: 51
 
Szpital Wojewódzki we Włocławku wprowadza całkowity zakaz odwiedzin Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.03.2020 r.
komunikat.jpg     Niniejszym informujemy, że z uwagi na konieczność podwyższenia poziomu ochrony przebywających w szpitalu pacjentów oraz personelu medycznego z dniem 12 marca 2020 r. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Włocławku wprowadza CAŁKOWITY ZAKAZ ODWIEDZIN.

Odsłon: 127

Czytaj całość

 
Apel Wójta Gminy Fabianki Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.03.2020 r.
komunikat.jpg      W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS–CoV-2 oraz realizację zaleceń służb sanitarnych mających na celu zmniejszenie ryzyka zakażenia epidemiologicznego w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, APELUJE się do wszystkim mieszkańców o ograniczenie lub wstrzymanie odwiedzin w instytucjach publicznych w sprawach niewymagających pilnego załatwienia.

Odsłon: 51
 
Ulotki w pięciu językach dotyczące KORONAWIRUSA Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.03.2020 r.
plakat_ogolny_covid-19_m.jpg

Odsłon: 142

Czytaj całość

 
Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Włocławku dot. zasad higieny rąk Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.03.2020 r.
     logo_gis.jpgSzanowni Państwo, nawiązując do wpływających do Państwowej Inspekcji Sanitarnej interwencji rodziców/opiekunów prawnych dzieci, dotyczących braku zapewnienia w niektórych placówkach podstawowych środków do higieny osobistej w pomieszczeniach higienicznosanitarnych, uprzejmie prosi o zwrócenie uwagi na ten problem na terenie Państwa obiektów.

Odsłon: 113

Czytaj całość

 
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 12.03.2020 r.
logo_gis.jpg     Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa i innych wirusów przenoszonych drogą kropelkową. Jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych  i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach, takich jak zakupy, zaopatrzenie w leki, załatwianie spraw urzędowych i pocztowych.

Odsłon: 170

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 14 - 26 z 863
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 287
Wizyt dzisiaj: 22
Wszystkich wizyt: 848381
Archiwum