Strona główna
 
Gościli u nas eksperci Banku Światowego Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 01.03.2019 r.
2019-02-28_11-09-31_969.jpg
W dniu 28 lutego br. w Urzędzie Gminy Fabianki gościli eksperci Banku Światowego z Panią Chyi-Yun-Huang na czele. Przedmiotem wizyty był projekt Banku Światowego realizowany we Włocławskim Obszarze Funkcjonalnym, dotyczący planowania przestrzennego.

Odsłon: 194

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze wniosków 1/2019 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.02.2019 r.
logo_lgd_zgl.jpg         Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD  ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresie rozwój działalności gospodarczej – w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie.

Odsłon: 163

Czytaj całość

 
e-dowód już od 4 marca Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 25.02.2019 r.
info.png      Urząd Gminy w Fabiankach informuje, że z dniem 4 marca 2019 r. wdrożone zostaną nowe e-dowody. E-dowód posiada wszystkie dotychczasowe funkcje dowodu osobistego – potwierdza tożsamość i obywatelstwo oraz uprawnia do przekraczania granic niektórych państw. Dodatkowo dzięki warstwie elektronicznej, osoby zainteresowane będą mogły używać e-dowodu do elektronicznej komunikacji z administracją publiczną i innymi podmiotami. E-dowód umożliwia między innymi:
- logowanie się do portali administracji publicznej (np.ePUAP),
- elektroniczne podpisywanie dokumentów (podpis osobisty),
- korzystanie z automatycznych bramek granicznych np. na lotniskach.
 
     W związku z przygotowaniem systemu wystąpi niedostępność aplikacji, dlatego w dniu 1 marca wszystkie sprawy związane z dowodem osobistym (składanie wniosku, odbiór dowodu) będą załatwiane do godziny 11.00.
 
Dotychczasowe dowody osobiste są nadal ważne (termin ważności wskazany na dokumencie) i niema potrzeby wymiany.

Odsłon: 65
 
Co to jest e-dowód ? Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 19.02.2019 r.
baner_e-dowod.jpg   E-dowód to wspólny projekt MSWiA oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Będzie zewnętrznie podobny do obecnego, wewnątrz będzie jednak znajdował się chip. W jego pamięci znajdą się m.in. dane identyfikacyjne umieszczone w warstwie graficznej, w tym zdjęcie biometryczne.

Odsłon: 173

Czytaj całość

 
Wsparcie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych ze środków unijnych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 18.02.2019 r.
     
logo_pife_2014_2020.jpg
   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych ze środków Regionalnego Programu Województwa Kujawsko-Pomorskiego”.
 
Spotkanie poświęcone będzie możliwościom pozyskania środków europejskich dla zarządcy wielorodzinnych budynków mieszkalnych (m.in. spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, samorządy terytorialnym i przedsiębiorstwa komunalne.
 
Spotkanie odbędzie się 26 lutego 2019 r. w siedzibie Punktu, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31, w godzinach od 9:00 do 11:50.

Odsłon: 130

Czytaj całość

 
Zaproszenie na spotkanie informacyjne w ramach Rządowego Programu "Czyste Powietrze" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 15.02.2019 r.

baner_czyste_powietrze.jpg       Wójt Gminy Fabianki informuję, że Wydział Środowiska Urzędu Miasta Włocławek serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na temat Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze". Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w przyszły wtorek (19 lutego) w sali konferencyjnej nr 4 (parter budynku) Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13. Na spotkaniu omówione zostaną zasady dofinansowania i wskazówki dotyczące wypełnienia wniosku, czyli wszystko, co powinniście wiedzieć o programie "Czyste powietrze". Więcej informacji na temat programu można uzyskać na stronie internetowej WFOŚiGW.


Odsłon: 116

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze projektów w ramach poddziałania 10.2.3 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 13.02.2019 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg        W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się  nabór projektów na listę podstawową w ramach:

Oś priorytetowa PI   Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie,

Działanie 3.3 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym

Fiszki projektowe należy przesłać w terminie: 14 – 28 lutego 2019 r. drogą elektroniczną, bądź dostarczyć do siedziby urzędu gminy OSI Włocławka właściwej dla miejsca zamieszkania/ siedziby wnioskodawcy, tj. Gminy Miasto Włocławek, Gminy Włocławek, Miasta Kowal, Gminy Kowal, Gminy Brześć Kujawski, Gminy Lubanie, Gminy Choceń oraz Gminy Fabianki.


Odsłon: 83

Czytaj całość

 
III sesja Rady Gminy Fabianki w VIII kadencji Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 11.02.2019 r.
tbl_rada.gif      Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2018 r. poz. 994,) Przewodniczący Rady Gminy Fabianki zwołuje III sesję Rady Gminy Fabianki w VIII kadencji, która odbędzie się w Urzędzie Gminy Fabianki dnia 13  lutego 2019 r. o godz. 16.00 z proponowanym porządkiem obrad:

Odsłon: 251

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 14 - 26 z 697
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 300
Wizyt dzisiaj: 12
Wszystkich wizyt: 719418
Archiwum