Strona główna
 
Działania Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 01.08.2018 r.
logo_lgd_zgl.jpg      Głównym działaniem Stowarzyszenia jest realizacja Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 (LSR). W tym celu LGD przeprowadza m.in. nabory wniosków na realizację różnych projektów, ogłasza konkursy na nabór wniosków o dofinansowanie, organizuje spotkania/szkolenia dla beneficjentów, udziela bezpłatnego doradztwa jak również przeprowadza wiele działań informacyjnych.

Odsłon: 99

Czytaj całość

 
Mikroinstalacje fotowoltaiczne dla mieszkańców - spotkanie informacyjne Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 26.07.2018 r.
solary.jpg
Mieszkańców gminy Fabianki zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości udziału w projekcie dotyczącym budowy mikroinstalacji fotowoltaicznych na indywidualnych budynkach mieszkalnych.
 
Spotkanie odbędzie się 7 sierpnia br. w sali konferencyjnej w Gimnazjum w Fabiankach, początek godz. 17.00.

Odsłon: 60
 
Nowe kwalifikacje z Funduszami Europejskimi Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 26.07.2018 r.
logo_pife_2014_2020.jpg    Zanim skończą się wakacje przyjdź i dowiedz się jakie wsparcie na kształcenie możesz uzyskać z Funduszy Europejskich. Spotkanie informacyjne odbędzie się 7 sierpnia 2018 roku, w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Włocławek ul. Bechiego 2, w godzinach od 15:00 do 18:00.

Odsłon: 127

Czytaj całość

 
Uczniowie z gminy Fabianki na warsztatach ekologicznych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.07.2018 r.
20180718-100524.jpg
Trzydzieścioro uczniów ze szkół podstawowych w Cypriance i w Fabiankach wzięło udział w bezpłatnych trzydniowych warsztatach ekologicznych w Gostynińsko-Włocławskim Parku Krajobrazowym. Warsztaty obywały się w ramach projektu pn. "Edukacja społeczności zamieszkujących obszary chronione województwa kujawsko-pomorskiego: Lubię tu być... na zielonym!".

Odsłon: 240

Czytaj całość

 
Bezpłatne szczepienia przeciw pneumokokom dla dzieci i seniorów Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 17.07.2018 r.
szczepieniapneumokoki.pngSzanowni Rodzice oraz Seniorzy!
      W związku z przystąpieniem Gminy Fabianki do realizacji w 2018 roku do regionalnych programów polityki zdrowotnej: „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dzieci w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim” oraz „Program profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych w oparciu o szczepienia przeciwko pneumokokom w województwie kujawsko-pomorskim”.

Odsłon: 184

Czytaj całość

 
Rozporządzenie w sprawie odstrzału sanitarnego dzików Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 13.07.2018 r.
prawo.jpg     Rozporządzenie nr 1/2018 Wojewody Kujawsko-Pomorskiego z dnia 5 lipca 2018 r. w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożonym wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów bydgoskiego, inowrocławskiego, lipnowskiego, mogileńskiego, nakielskiego, radziejowskiego, toruńskiego, tucholskiego oraz włocławskiego - pobierz

Odsłon: 71
 
Bądźmy bezpieczni w lesie Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 13.07.2018 r.
badzmy_bezpieczni_w_lesie.jpg     Wakacje to idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a nie ma nic przyjemniejszego jak szum drzew, chrzęst żwiru pod butami i ciepłe promienie słońca na twarzy, a to wszystko daje nam las. Skoro „czas w las”, pamiętajmy o ważnych zasadach bezpieczeństwa, jakie obowiązują na terenach leśnych. W związku z tym, że pogoda ostatnio bywa kapryśna, i o ile deszcz jest niczym zbawienie dla spragnionego wody lasu, o tyle silne wiatry są bardzo niebezpieczne.

Odsłon: 145

Czytaj całość

 
Gmina Fabianki wśród najmniej zadłużonych samorządów Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 06.07.2018 r.
kasa.jpg
Ministerstwo Finansów przedstawiło  dane o zadłużeniu gmin w odniesieniu do liczby mieszkańców oraz o całkowitym długu samorządów na koniec 2017 r. Gmina Fabianki znalazła się wśród najmniej zadłużonych samorządów gminnych, w powiecie włocławskim jedynie Gmina Lubanie ma niższy poziom zadłużenia per capita.

Odsłon: 280

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 14 - 26 z 612
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 327
Wizyt dzisiaj: 17
Wszystkich wizyt: 660384
Archiwum