Strona główna
 
STOP WYPADKOM - popularyzacja bezpiecznych zachowań na drodze w gminie Fabianki Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.06.2017 r.
    W dniu 29 czerwca br. Gmina Fabianki włączyła się w ogólnopolską akcję „STOP WYPADKOM” organizowaną przez Stowarzyszenie „Żyć bez zagrożeń” we współpracy z Krajowym Biurem Popularyzacji Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia, Biurem Prasowym Bezpieczni na Drodze, fundacją „My life” i Policją.

Odsłon: 1305

Czytaj całość

 
Promujmy się podczas Mistrzostw Europy Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 29.06.2017 r.

    herb_wkp.gifWytwarzasz wyjątkowe produkty regionalne? Produkujesz dobrą żywność? A może prowadzisz inną działalność, którą warto się pochwalić? Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki wspólnie z marszałkiem województwa zapraszają firmy, lokalnych wytwórców, artystów, organizacje pozarządowe oraz samorządy lokalne z regionu do promowania się i sprzedaży swoich wyrobów podczas Mistrzostwa Europy U’23 w lekkiej atletyce, które odbędą w lipcu w Bydgoszczy. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lipca.


Odsłon: 337

Czytaj całość

 
Wycinka drzew na nowych zasadach Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 27.06.2017 r.

   info1.pngW dniu 17 czerwca 2017 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące wycinki drzew wprowadzone ustawą z dnia 11 maja 2017 r. o zmianie ustawy o ochronie przyrody (Dz. U. z 2017 r., poz. 1074).


Odsłon: 469

Czytaj całość

 
Zaproszenie do udziału w konsultacjach Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 22.06.2017 r.
wybory.jpg     Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze prowadzą konsultacje kształtu kart do głosowania w terminie do końca czerwca br. Po wakacjach opublikowany zostanie raport z konsultacji, a opinie wyborców będą miały charakter doradczy przy ustaleniu ostatecznego wzoru karty do głosowania. PKW planuje zaprezentowanie wzoru karty wyborczej jesienią tego roku. Opinie można zgłaszać także za pośrednictwem strony www.pkw.gov.pl oraz poprzez kanały PKW i KBW w portalach społecznościowych. Proponowane wzory kart do głosowania.

Odsłon: 363

Czytaj całość

 
OGŁOSZENIE KONKURSU 4/2017 - podejmowanie działalności gospodarczej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.06.2017 r.
baner_leader_2020.png
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".


OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki
informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD

w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”/ poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na operacje, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność przez podejmowanie działalności gospodarczej – w tym podnoszenie kompetencji osób realizujących operacje w tym zakresie.

Odsłon: 338

Czytaj całość

 
XXVI sesja Rady Gminy Fabianki w VII kadencji Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.06.2017 r.
tbl_rada.gif         Na podstawie art. 37 a ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446 z późn. zm.) Przewodniczący Rady Gminy Fabianki zwołuje XXVI sesję Rady Gminy Fabianki w VII kadencji, która odbędzie się w świetlicy - bloki w Nasiegniewie dnia 23 czerwca 2017 r. o godz. 16.30.

Odsłon: 399

Czytaj całość

 
Zapraszamy na Gminną Imprezę Plenerową Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 19.06.2017 r.
       Wójt Gminy Fabianki oraz Zarząd OSP Nasiegniewo zapraszają wszystkich mieszkańców na Gminną Imprezę Plenerową połączoną z obchodami jubileuszu 90-lecia OSP w Nasiegniewie. Impreza odbędzie się w dniu 1 lipca 2017 r. na placu osiedla mieszkaniowego w Nasiegniewie. W programie m.in. występy przedszkolaków, dzieci i młodzieży ze szkół z terenu Gminy Fabianki oraz inne atrakcje. Serdecznie zapraszamy.

Odsłon: 271
 
Kamil Janicki w Fabiankach Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 19.06.2017 r.
      W dniu 7 czerwca 2017 roku w Urzędzie Gminy Fabianki odbyło się spotkanie autorskie z Kamilem Janickim. Pisarz z wykształcenia historyk jest autorem wielu poczytnych książek o dziejach Polski i biograficznych. Szczególnie w kręgu zainteresowań autora znajdują się kobiety, które w historii kraju były zasłużone, mądre, a przez historyków dotąd pomijane, nawet mimo tego, że były królowymi. Kamil Janicki opowiedział z pasją i humorem o swych zainteresowaniach, wydanych już książkach i planach literackich.

Odsłon: 394

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 118 - 130 z 545
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 336
Wizyt dzisiaj: 30
Wszystkich wizyt: 619377
Archiwum