Strona główna
 
Konkurs fotograficzny dla mieszkańców "Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się" Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.08.2019 r.
herb_wkp.gif      Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Do 15 listopada można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Odsłon: 396

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze projektów OSI - Działanie 3.4 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 07.08.2019 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową w ramach:

Oś priorytetowa 3 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w regionie
Działanie 3.4 Zrównoważona mobilność miejska i promowanie strategii niskoemisyjnych  

Odsłon: 424

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze projektów OSI Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 06.08.2019 r.
mapa_osi_wloclawek.jpg     W związku z planowaną aktualizacją Strategii rozwoju Obszaru Strategicznej Interwencji dla miasta Włocławek oraz obszaru powiązanego z nim funkcjonalnie na podstawie Trybu i zasad naboru projektów zawartych w ww. dokumencie ogłasza się nabór projektów na listę podstawową w ramach:

Oś priorytetowa 8 Aktywni na rynku pracy
Działanie 8.4 Rozwój usług opiekuńczych nad dziećmi w wieku do lat 3  

Oś priorytetowa 9 Solidarne społeczeństwo Działanie
9.2 Włączenie społeczne
Poddziałanie 9.2.1 Aktywne włączenie społeczne

Oś priorytetowa 10 Innowacyjna edukacja
Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe
Poddziałanie 10.2.1 Wychowanie przedszkolne
 

Odsłon: 405

Czytaj całość

 
Badania w ramach programu WZW typu B i C Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 05.08.2019 r.
plakat_bad_wzw_bc.jpg   Gmina Fabianki w partnerstwie z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego realizuje „Program wykrywania zakażeń WZW B i C w województwie Kujawsko-Pomorskim”. Zapraszamy mieszkańców Gminy Fabianki do skorzystania z bezpłatnych badań wykrywania zakażeń wirusowego zapalenia wątroby typu B i C. Badania zostaną przeprowadzone w dniu 1 września 2019 roku w budynku Szkoły Podstawowej w Fabiankach w godzinach od 14:00 do 17:00. Do badania należy zgłosić się z dokumentem tożsamości, osoby niepełnoletnie będą badane w obecności prawnego opiekuna. Badaniami objętych zostanie 50 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy pod numerem telefonu (54) 251-72-33 lub e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Przy zgłoszeniu należy podać: nazwisko i imię, adres, numer telefonu kontaktowego. Badania przeprowadzi zespół medyczny z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rypinie. Wyniki badań będą do odbioru w urzędzie Gminy Fabianki w ciągu ok. 14 dni od dnia badania.

Odsłon: 251
 
Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 05.08.2019 r.
plakat_promo_sw_2019_m.jpg

Odsłon: 253
 
Informacja straży pożarnej dot. bezpieczeństwa ppoż.w trakcie prac polowych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.07.2019 r.
      Lato jest czasem wzmożonych prac polowych. Co roku notuje się wzrost liczby pożarów w gospodarstwach rolnych. Ich główną przyczyna są niebezpieczne zachowania ludzi, używanie otwartego ognia (palenie tytoniu) oraz nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa pożarowego podczas zbioru, transportu i składowania płodów rolnych. Zgodnie z §41. ust. 1. rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 07.06.2010 roku w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. Nr 109, póz. 719), podczas zbioru, transportu i składowania płodów rolnych należy:

Odsłon: 382

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze wniosków 6/2019 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.07.2019 r.
logo_lgd_zgl.jpg        Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki (zamiennie: LGD) informuje o możliwości składania wniosków o dofinansowanie na projekty realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 (dalej: RPO WK-P). Numer konkursu nadany przez Instytucję Zarządzającą RPO WK-P: RPKP.07.01.00-IZ.00-04-300/19. Numer konkursu LGD: 6/2019

Odsłon: 297

Czytaj całość

 
Szacowanie strat spowodowanych wystąpieniem suszy Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.07.2019 r.
info.png     Wójt Gminy Fabianki informuje o wystąpieniu do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego o powołanie komisji do szacowania strat powstałych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych (susza) na terenie gminy Fabianki. Wnioski o oszacowanie szkód w uprawach rolnych należy składać w Urzędzie Gminy Fabianki, pok. 12, I piętro w godzinach urzędowania. Druki wniosków dostępne są w Urzędzie Gminy Fabianki (pok. 12, I piętro) oraz na stronie internetowej www.fabianki.pl.
     

Odsłon: 887

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 118 - 130 z 884
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 443
Wizyt dzisiaj: 417
Wszystkich wizyt: 878168
Archiwum