Strona główna
Advertisement
komunikat.jpg
Od 1 do 31 stycznia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Zmiana pracy godzin Urzędu Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 27.04.2020 r.
komunikat.jpg
Od 27 kwietnia do 8 maja Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.

Odsłon: 335
 
PSZOK ponownie czynny Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.04.2020 r.
IMG_4620.JPG
   Informujemy, że od poniedziałku 27 kwietnia br. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wilczeńcu Fabiańskim wznawia przyjmowanie odpadów komunalnych od mieszkańców gminy Fabianki. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną prosimy, aby mieszkańcy przekazujący odpady do PSZOK zachowywali obowiązujące zasady bezpieczeczeństwa tzn. byli wyposażeni w maseczki ochronne oraz rękawiczki.

Odsłon: 664

Czytaj całość

 
Postępowanie z odpadami wytwarzanymi w czasie epidemi COVID-19 Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.04.2020 r.
recycling_info.jpg        Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii) - pobierz

Odsłon: 159
 
Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 14.04.2020 r.
logo_kpfp.png     Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy (KPFP) – spółka samorządu województwa – zachęca przedsiębiorców z regionu do korzystania z oferty unijnych pożyczek dla firm. Środki z pożyczek udzielanych przez KPFP można wykorzystać m.in. na inwestycje służące dostosowaniu firmy do sytuacji gospodarczej podczas epidemii (np. zakup maszyn do produkcji artykułów sanitarnych, stworzenie aplikacji i sklepu internetowego pozwalających na zdalne wykonywanie usług czy nabycie samochodu służącego do dostaw produktów do domu klienta) lub cele obrotowe (zakup surowców, koszty stałe i bieżące, koszty wynagrodzeń).

Odsłon: 619

Czytaj całość

 
Pożyczka dla mikroprzedsiębiorców Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 09.04.2020 r.

pozyczka_mikro_covid19.jpg      Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku ogłasza nabór wniosków o przyznanie pożyczki do 5 tys. zł dla mikrofirm. Mikroprzedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie w postaci niskooprocentowanej pożyczki na pokrycie kosztów prowadzonej działalności. Okres spłaty pożyczki nie może być dłuższy niż 12 miesięcy, z karencją w spłacie kapitału wraz z odsetkami przez okres 3 miesięcy od dnia udzielenia pożyczki, oprocentowanie będzie stałe i wynosić będzie w skali roku 0,05 proc. Pożyczka wraz z odsetkami będzie mogła ulec umorzeniu pod warunkiem, że przez okres 3 miesięcy od dnia jej udzielenia w firmie nie zmniejszył się stan zatrudnienia w stosunku do stanu zatrudnienia na 29.02.2020 r. (w przeliczeniu na pełen wymiar czasu pracy).


Odsłon: 574

Czytaj całość

 
Rząd wprowadza nowe ograniczenia Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 01.04.2020 r.
komunikat.jpg         Osoba do 18. roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego, a parki, bulwary czy plaże będą zamknięte. Za złamanie zakazów grozi kara do 30 tys. zł. Instytucje publiczne będą pracować zdalnie, jeśli to będzie możliwe. Zmieniają się zasady działania sklepów stacjonarnych, zawieszona zostaje działalność m.in. salonów fryzjerskich - to niektóre zmiany wprowadzane przez rząd. Treść rozporządzenia.
Odsłon: 318
 
Komunikat Dyrekcji Lasów Państwowych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.03.2020 r.

logo_lp.jpgSzanowni Państwo,
zgodnie z zaleceniami administracji rządowej dotyczącymi walki z koronawirusem każdy z nas powinien w maksymalnym stopniu ograniczyć przemieszczanie się i pozostać w domu. W ostatnim czasie obserwujemy wzrost zainteresowania społeczeństwa pobytem w lesie. W związku z tym osoby, które jednak zdecydują się na wyjście do lasu, powinny zachowywać się w taki sposób, aby nie narażać siebie i innych na zakażenie.


Odsłon: 558

Czytaj całość

 
Zaginął pies Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 26.03.2020 r.
suczka_fabianki_0320.jpg

Odsłon: 426
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 105 - 117 z 972
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 390
Wizyt dzisiaj: 279
Wszystkich wizyt: 959361
Archiwum