Strona główna
 
Ogłoszenie o wznowieniu naboru wniosków w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 24.01.2019 r.
baner_czyste_powietrze.jpg     Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłasza, że został wznowiony nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu priorytetowego Czyste powietrze. Wnioski o dofinansowanie są przyjmowane drogą elektroniczną lub - w przypadku gdy wnioskodawca nie ma możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną - w formie papierowej.

 Ponadto, w związku z wejściem w życie Ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz.U. z  2018 r. poz. 2246), informujemy, że z dniem 01.01.2019 r. nastąpiła zmiana niektórych zapisów programu priorytetowego Czyste powietrze i załącznika nr 1 do Programu – Warunki Techniczne oraz dokumentacji programu.

Wnioski o dofinansowanie złożone przed wejściem powyższej zmiany w życie rozpatrywane będą w oparciu o zapisy dokumentów programowych oraz wzory obowiązujące na dzień złożenia wniosku.

Odsłon: 323

Czytaj całość

 
Nauka pływania dla uczniów z gminy Fabianki Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 23.01.2019 r.
logo_umie_plywac.jpg
    Gmina Fabianki otrzymała dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację projektu pn. "Nauka pływania dla uczniów z gminy Fabianki" w ramach Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Dzięki pozyskanym środkom uczniowie klas I-III szkół podstawowych z gminy będą brali udział w bezpłatnych lekcjach nauki pływania.

Odsłon: 487

Czytaj całość

 
Czas na młodych! Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.01.2019 r.
logo_pife_2014_2020.jpg     Spotkanie informacyjne pt. „Czas na młodych” odbędzie się 22 stycznia 2019 r. w biurze Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul Bechiego 2, sala konferencyjna, w godzinach od 11:00 – 14:00.

Odsłon: 278

Czytaj całość

 
Pomaganie jest dziecinnie proste! Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 16.01.2019 r.
logo_wosp_27.jpg     27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dla naszego Sztabu już trzeci finał. W tym roku graliśmy dla Małych dzieci i bez focha! Kwestowało z nami 30 wolontariuszy. Mieliśmy też rozstawionych 11 puszek stacjonarnych umiejscowionych w różnych punktach. Między innymi w przedszkolach, sklepach, zakładach pracy, a także urzędach.

Odsłon: 375

Czytaj całość

 
III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym Wybieram Wybory Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 15.01.2019 r.
      W imieniu Państwowej Komisji Wyborczej i Krajowego Biura Wyborczego informujemy, że ogłoszona została III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem Konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

 


Odsłon: 306

Czytaj całość

 
Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 11.01.2019 r.
herb_pw.jpg    Powiat Włocławski informacje o zasadach udzielania pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego, osobach uprawnionych oraz lokalizacjach i godzinach świadczonej nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego.

Odsłon: 258

Czytaj całość

 
Urząd Skarbowy informuje Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 11.01.2019 r.

logo_kas.pngDo urzędu skarbowego
Druki PIT-11, PIT-R, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR płatnik sporządza wyłącznie elektronicznie i wysyła je do końca stycznia do urzędu skarbowego. Wyjątkowo druk IFT-1R trafić musi do urzędu skarbowego do końca lutego (termin o miesiąc dłuższy).

Dla pracowników
Druki PIT-11, PIT-8C, IFT-1R dla pracowników, płatnik sporządza do końca lutego w dowolnej formie (elektronicznie lub drukowane i podpisane tradycyjnie lub poprzez nadruk z imieniem, nazwiskiem i stanowiskiem służbowym).


Odsłon: 204
 
Konsultacje projektu uchwały w sprawie kąpielisk Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 08.01.2019 r.
info.png      Na mocy zarządzenia nr 3/2019 Wójta Gminy Fabianki w dniach od 08.01.2019 r. – 30.01.2019 r. prowadzone są konsultacje z mieszkańcami gminy dotyczące projektu uchwały w sprawie określenia wykazu kąpielisk oraz sezonu kąpielowego na terenie Gminy Fabianki w 2019 r. Uwagi i propozycje zmian do projektu uchwały można składać w Urzędzie Gminy Fabianki w sekretariacie (w godzinach pracy urzędu), przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Fabianki, Fabianki 4, 87-811 Fabianki lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: srodowisko(a)fabianki.pl w w/w terminie.

Odsłon: 229
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 105 - 117 z 771
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 257
Wizyt dzisiaj: 9
Wszystkich wizyt: 763320
Archiwum