Strona główna
 
Zaginął pies Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 26.03.2020 r.
suczka_fabianki_0320.jpg

Odsłon: 14
 
Zmiana pracy godzin Urzędu Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 25.03.2020 r.
komunikat.jpg
Od dnia 26 marca do dnia 11 kwietnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.

Odsłon: 20
 
Wypłata świadczeń gotówkowych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 23.03.2020 r.
komunikat.jpg      Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Fabiankach informuje, że WSZYSTKIE wypłaty gotówkowe świadczeń rodzinnych, świadczeń wychowawczych 500+, funduszu alimentacyjnego, odbędą się w dniu 26 marca 2020 r. w Banku Spółdzielczym w Szpetalu Górnym, zaś wypłaty gotówkowe zasiłków stałych, okresowych i celowych odbędą się w dniu 30 marca 2020 r. 

Odsłon: 28
 
Informacja prasowa KPODR Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.03.2020 r.
info_kpodr_covid-19.jpg

Odsłon: 34
 
Epidemia koronawirusa - dane kontaktowe dla mieszkańców Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 20.03.2020 r.
news_covid-19.jpg     Dane kontaktowe dla mieszkańców w sprawach dotyczących koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19:

 

  • całodobowa infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem: 800 190 590.

Bieżące informacje i komunikaty związane z pojawieniem się zachorowań spowodowanych nowym koronawirusem 2019-nCoV  zamieszczane są na stronie  Głównego Inspektora Sanitarnego https://gis.gov.pl/aktualnosci oraz na stronie Ministerstwa Zdrowia https://www.gov.pl/web/zdrowie.

Ponadto polecamy korzystanie z informacji na stronie rządowej https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi


Odsłon: 31
 
Zalecenia dla osób objętych kwarantanną w związku z COYID-19 dotyczące postępowania ze zwierzętami Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 19.03.2020 r.
komunikat.jpg      Nie ma żadnych przeszkód aby w okresie kwarantanny opiekę nad swoimi zwierzętami na terenie domu lub gospodarstwa sprawował ich posiadacz, o ile stan zdrowia mu na to pozwala i nie musi się on w związku z tym nigdzie przemieszczać. Osoby, które nie mogą zapewnić w tym okresie zwierzętom należytej opieki, powinny w pierwszej kolejności zwrócić się o pomoc do sąsiadów, znajomych lub rodziny. W przypadku zwierząt domowych (psów), które muszą być regularnie wyprowadzane na zewnątrz, optymalnym rozwiązaniem jest przeniesienie ich na czas trwania kwarantanny do domu nowego opiekuna. Przy braku takiej możliwości należy zorganizować opiekę nad nimi tak, aby wykluczyć kontakt bezpośredni opiekuna z osobą poddawaną kwarantannie oraz jej rodziną. W przypadku zwierząt gospodarskich pomoc ta może polegać na obsłudze zwierząt w pomieszczeniach gospodarskich osoby przebywającej na kwarantannie.

Odsłon: 277

Czytaj całość

 
Informacja dotycząca wycofania druków zgłoszeń dwupodpisowych w bp ARiMR Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 19.03.2020 r.
logo_piw.jpg      Powiatowy Lekarz Weterynarii we Włocławku uzyskał informuje, że została podjęta decyzja dotycząca wycofania druków zgłoszeń dwupodpisowych w bp ARiMR, tj. zgłoszenie przemieszczenia zwierzęcia podpisanego jednocześnie przez zbywającego i nabywającego. ARiMR poinformowała, że druki dwupodpisowe dla świń będą obowiązywały do końca 2020 r. a dla bydła, owiec i kóz do połowy 2021 r. Oznacza to, że każdy posiadacz będzie musiał dokonać zgłoszenia zdarzenia zwierzęcego. Ma to na celu wyeliminowanie nieprawidłowości polegających na fałszywym wyprowadzaniu i wprowadzaniu zwierząt z i do siedziby stada/ podmiotu. Informację przekazuje się do rozpropagowania wśród hodowców wg kompetencji. 

Odsłon: 39
 
Pomoc dla osób bezdomnych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 18.03.2020 r.
komunikat.jpg     Bezdomni przebywający w Schronisku dla Osób Bezdomnych „Caritas” we Włocławku obsługiwani będą przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku bezpośrednio w schronisku, bez konieczności opuszania placówki. Osoby bezdomne ubiegające się o pobyt w schronisku proszone są o zgłoszenie się bezpośrednio do schroniska bez konieczności wizyty w GOPS Fabianki.

Odsłon: 29
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 13 z 863
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 287
Wizyt dzisiaj: 15
Wszystkich wizyt: 848374
Archiwum