Strona główna
komunikat.jpg
Od 3 do 7 sierpnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Odstrzał bobrów w Gminie Fabianki Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 31.07.2020 r.
logo_pzl.png       Polski Związek Łowiecki we Włocławku realizując Zarządzenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Bydgoszczy z dnia 2 grudnia 2019 r. w sprawie zezwolenia na czynności podlegające zakazom w stosunku do bobra europejskiego (Castor fiber) (Dz. Urz. Woj. Kuj.-Pom. z dnia 4 grudnia 2019 r., poz. 6744) informuje, że w okresie 3 lat, tj. do dnia 28.12.2022 w powiecie włocławskim, Koło Łowieckie Nr 59 „SZARAK” w Chełmicy, na terenie obwodu łowieckiego Nr 213 „Zbytkowo”, w gminie Fabianki będzie dokonywać odstrzału bobrów (6 szt. rocznie) .Odstrzał może być wykonywany wyłącznie w terminie od dnia 1 października do dnia 15 marca każdego roku.

Odsłon: 28

Czytaj całość

 
Postępowanie ofertowe na odbiór i zagospodarowanie folii rolniczych Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.07.2020 r.
zapytanie_ofertowe.jpg
   Wójt Gminy Fabianki zaprasza do składania ofert cenowych na odbiór, transport i przekazanie do odzysku lub unieszkodliwienia folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag z terenu gminy Fabianki w ramach zadania pn. „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej na terenie gminy Fabianki".
 
Oferty należy przesyłać do 5 sierpnia br. godz. 10.00 na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Szczegóły postępowania oraz formularz ofertowy dostępne są TUTAJ

Odsłon: 14
 
Rekrutacja do OHP Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.07.2020 r.

logo_ohp.png     Ochotnicze Hufce Pracy prowadzą rekrutację młodzieży w wieku 15-18 lat. Zapraszają osoby, które mają problemy z nauką i nie radzą sobie z nią w normalnym trybie nauczania. Ochotnice Hufce Pracy oferują:
1. Szkołę Podstawową z oddziałami przysposabiającą do pracy – klasa VII i VIII
2. Szkołę Branżową I Stopnia
3. Rzemieślniczą Naukę Zawodu
4. Szkolenie kursowe

 


Odsłon: 72

Czytaj całość

 
Szkolenie e-learningowe pn.: Fundusz sołecki jako narzędzie aktywizacji wsi - dla mieszkańców wsi Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.07.2020 r.

info.png       Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza sołtysów, rady sołeckie, radnych, pracowników UG, członków KGW i OSP oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców obszarów wiejskich na szkolenie e-learningowe pod nazwą: „Fundusz sołecki jako narzędzie aktywizacji wsi”. Szkolenie odbędzie się w terminie od 14 sierpnia do 30 września 2020 roku na platformie e-learningowej www.cdrkursy.pl.

Fundusz sołecki to jedyne rozwiązanie, w ramach którego o części budżetu gminy decydują bezpośrednio mieszkańcy sołectwa. Środki z funduszu sołeckiego dają możliwość podniesienia jakości życia na wsi. Proces wyodrębniania funduszu sołeckiego pozwala poprawić relacje pomiędzy radą gminy, wójtem a mieszkańcami sołectwa i sołtysem. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedze potrzebną do wykorzystania funduszu sołeckiego w procesach rozwoju lokalnego.


Odsłon: 58

Czytaj całość

 
Do sanatorium znów możesz pojechać z ZUS Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 30.07.2020 r.
logo_zus.jpg      Od 4 sierpnia Zakład Ubezpieczeń Społecznych wznawia kierowanie ubezpieczonych na rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej. Warunkiem rozpoczęcia rehabilitacji leczniczej w ośrodku rehabilitacyjnym w systemie stacjonarnym przez osoby uprawnione jest negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2.

Odsłon: 58

Czytaj całość

 
Ogłoszenie o naborze wniosków 1/2020/EFS/PG Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 28.07.2020 r.
logo_lgd_zgl.jpg      Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki informuje o możliwości składania wniosków o powierzenie grantu w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki na lata 2014-2020
ZAKRES TEMATYCZNY PROJEKTU: kluby młodzieżowe (w tym z programem rówieśniczym obejmujące m.in.: rówieśnicze doradztwo, edukacje, liderowanie, coaching rówieśniczy) i inne z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym.
Przedsięwzięcie: 2. Program rewitalizacji obiektów użyteczności publicznej i inicjatyw społecznych , kulturalnych i edukacyjnych
Cel ogólny: 2. Wzrost udziału społeczności lokalnej w życiu społecznym i kulturalnym na obszarze LGD Cel szczegółowy: 2.2 Tworzenie i rozwój oferty aktywizacyjnej i integracyjnej mieszkańców obszaru LSR

Odsłon: 95

Czytaj całość

 
Zmiany w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 27.07.2020 r.
recycling_info.jpg     Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach przyjęta dn. 4 lipca 2019 r., nałożyła na Radę Gminy obowiązek dostosowania Regulaminu utrzymania czystości porządku w Gminie Fabianki do nowych przepisów. Najważniejsze zmiany wprowadzone ww. ustawą to:

Odsłon: 290

Czytaj całość

 
Już niebawem bon turystyczny będzie dostępny na PUE ZUS Utwórz PDF Drukuj
Dodano: 22.07.2020 r.
      wakacje.jpgTrwają ostatnie przygotowania do wdrożenia Polskiego Bonu Turystycznego. Już niebawem ze wsparcia będą mogły skorzystać polskie rodziny, a także polska branża turystyczna, która ucierpiała w związku z trudną sytuacją gospodarczą wywołaną epidemią Covid-19. Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych przypadła rola utworzenia, dostosowania i utrzymania infrastruktury informatycznej do obsługi bonu. Aby aktywować bon trzeba mieć profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Odsłon: 104

Czytaj całość

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 13 z 916
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 230
Wizyt dzisiaj: 321
Wszystkich wizyt: 905383
Archiwum