Strona główna arrow Sołectwa
Sołectwa Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 28.02.2009 r.

Wykaz sołectw


Nazwa sołectwa
Sołtys Miejscowości
w sołectwie
Rada sołecka
Bogucin Krasiński Andrzej  Bogucin, Osiek
Drzewiecka Dorota
Grajkowski Edmund
Lach Joanna
Szmajda Jan
Targańska Jadwiga
Więckowska Małgorzata
Wójcik Robert
Chełmica-Cukrownia Dudkowska Wiesława
 Chełmica-Cukrownia Jędrzejewski Tomasz
Kozarska Grażyna
Kujawa Sebastian
Witkowska Leokadia
Wojciechowski Józef
Chełmica Duża Wiśniewski Władysław  Chełmica Duża Brański Mirosław
Grębicki Tadeusz
Kozłowski Wojciech
Stroiński Artur
Strulak Dariusz
Trzeciakowski Maciej
Chełmica Mała Nowicki Krzysztof

 Chełmica Mała Falkowska Anna
Falkowski Radosław
Kańska Urszula
Łodygowski Ryszard
Ręgocki Marci
Sadowski Ryszard
Zagrabski Krzysztof
Cyprianka Kwaśniewski Andrzej  Cyprianka Chojnacka Wanda
Gryczewska Bożena
Michalski Andrzej
Sikorski Jarosław
Strupczewski Paweł
Fabianki Falkowski Kazimierz
 Fabianki Drzewiecki Marek
Ogrodowicz Bożena
Papis Jolanta
Rywa Urszula
Sosińska Magdalena
Zakrzewska Józefa
Wiliński Mirosław
Krępiny Przybyszewski Henryk  Krępiny, Zarzeczewo
Pałucka Patrycja
Nencka Michał
Złakowska Kamila
Kulin Krzyżanowski Tomasz  Kulin, Urszulewo
 Chyliński Marek
Drzewiecka Anna
Hodorowska-Markiewicz Mariola
Rosłonowski Maciej
Wojciechowska Anna
Wołna Mirosława
Lisek Skotnicki Paweł  Lisek Dydo Krystyna
Pasternak Katarzyna
Słomska Agnieszka
Tomczak Daniel
Urbaczewski Adrian
Nasiegniewo Łukaszewski Robert  Nasiegniewo Błaszczyk Ewa
Langerowicz Tomasz
Lubiński Dawid
Sobierajska Anna
Kołaczyński Wojciech
Zalewski Krystian
Żuchowski Adam
Nowy Witoszyn Bonowicz Zdzisław

Nowy Witoszyn
Łęg Witoszyn

Borawski Arkadiusz
Gaworska-Raszczyk Katarzyna
Nitkowski Jarosław
Wojciechowski Mariusz
Zdunowska Agnieszka
Skórzno Jankowski Roman  Skórzno Cackowski Adam
Kłobukowska Voletta
Pałucka Agata
Raciniewski Wojciech
Ręgocka Marzena
Słomczewski Krzysztof
Spryszyński Jarosław
Stary Witoszyn Dykczyński Artur  Stary Witoszyn  Garlicka Maria
Raniszewski Marek
Wasielewska Alina
Szpetal Górny Kawczyński Rafał  Szpetal Górny Błaszkiewicz Wojciech
Błaszkiewicz Włodzimierz
Jaworska Danuta
Kościuk Marek
Kuźmicki Wojciech
Znajmiecki Marian
Lewandowska Wioletta
Świątkowizna Bandoszek Wanda  Świątkowizna Boruczkowski Sławomir
Górecki Mariusz
Olszewska Krystyna
Żółtowski Przemysław
Gutkowski Roman
Wilczeniec Fabiański Bajek Dariusz Wilczeniec Fabiański
Wilczeniec Bogucki
Kmieć Iwona
Ogrodowicz Kamil
Rybacka Anna
Żebrowski Piotr

Odsłon: 21735
Zmieniony ( 04.02.2021 r. )
 
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement