Strona główna arrow Sołectwa
Sołectwa Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 28.02.2009 r.

Wykaz sołectw


Nazwa sołectwa
Sołtys Miejscowości
w sołectwie
Rada sołecka
Bogucin Krasiński Andrzej
kom.: 734-134-747
 Bogucin, Osiek
Szmajda Jan
Targańska Jadwiga
Grajkowska Mariola
Lach Joanna
Więckowska Małgorzata
Dorabiała Piotr
Chełmica-Cukrownia Dudkowska Wiesława
kom.: 698-139-142
 Chełmica-Cukrownia Leszczyńska Maria
Mańkowska Agnieszka
Szczepańska Agnieszka
Witkowska Leokadia
Chełmica Duża Wiśniewski Władysław
tel.: (54) 251-65-45
kom.: 691-825-584
 Chełmica Duża  Brański Mirosław
Brzeziński Ryszard
Sikora Mariola
Szychulski Dariusz
Gratkowski Kazimierz
Trzeciakowski Maciej
Chełmica Mała Nowicki Krzysztof
kom.: 785-110-527
 Chełmica Mała Cichorski Stanisław
Falkowski Radosław
Łodygowski Ryszard
Ręgocki Marcin
Sadowski Ryszard
Zagrabski Krzysztof
Urbaczewski Mateusz
Cyprianka Kwaśniewski Andrzej
tel.: (54) 251-64-97
kom.: 698-688-206
 Cyprianka Chojnacka Wanda
Gryczewska Bożena
Rawski Grzegorz
Pryliński Alfred
Strupczewski Paweł
Fabianki Falkowski Kazimierz
tel.: (54) 251-67-45
kom.: 508-700-392
 Fabianki  Sosińska Magdalena
Ogrodowicz Bożena
Zakrzewska Józefa
Rywa Urszula
Papis Jolanta
Dankowski Tomasz
Krępiny Przybyszewska Mirosława
tel. (54) 255-01-22
kom.: 512-557-494
 Krępiny, Zarzeczewo
 Korpalski Władysław
Kowalewski Mirosław
Złakowski Jarosław
Kulin Drzewiecki Grzegorz
kom.: 787-346-405
 Kulin, Urszulewo
 Hodorowska -Markiewicz Mariola
Chyliński Marek
Drzewiecka Anna
Krzyżanowski Tomasz
Rosłonowski Maciej
Wołna Mirosława
Lisek Skotnicki Paweł
kom.: 696-013-206
 Lisek Uzarski Paweł
Brauer Kacper
Słomska Wioletta
Tomczak Daniel
Ślendak Iwona
Prykowski Lech
Pasternak Katarzyna
Nasiegniewo Łukaszewski Robert
kom.: 695-488-552
 Nasiegniewo Błaszczyk Ewa
Czajkowski Michał
Lubiński Dawid
Przybyłowski Andrzej
Zalewski Krystian
Zieliński Jacek
Nowy Witoszyn Bonowicz Zdzisław
tel.: (54) 251-65-97

Nowy Witoszyn
Łęg Witoszyn

 Kurek Elżbieta
Mańkowski Ireneusz
Szymański Tomasz
Zieliński Andrzej
Skórzno Jankowski Roman
kom.: 609-770-212
 Skórzno  Słomczewski Krzysztof
Wyczałkowski Rafał
Cackowski Adam
Górczyński Marek
Łukaszewski Mateusz
Spryszyński Jarosław
Stary Witoszyn Wasielewski Mirosław
tel.: 664-141-747
 Stary Witoszyn  Garlicka Maria
Raniszewski Marek
Wasielewska Alina
Szpetal Górny Kawczyński Rafał
kom.: 607-292-596
 Szpetal Górny  Borowiecki Jan
Błaszkiewicz Wojciech
Lewandowska Wioletta
Błaszkiewicz Włodzimierz
Jaworska Danuta
Kuźmicki Wojciech
Znajmiecki Marian
Świątkowizna Bandoszek Wanda
tel.: (54) 251-69-55
 Świątkowizna  Boruczkowski Sławomir
Gutkowski Roman
Jaworski Marek
Olszewska Krystyna
Szachewicz Małgorzata
Wilczeniec Fabiański Bajek Dariusz
kom.: 691-983-531
Wilczeniec Fabiański
WilczeniecBogucki
 Bajek Renata
Dudzińska Marta
Jankowski Stanisław
Ogrodowicz Kamil
Skibiński Kazimierz
Żebrowski Piotr

Odsłon: 14539
Zmieniony ( 22.09.2016 r. )
 
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Poradnik Interesanta
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement