Strona główna
 
Zajęcia rekreacyjne na PZU Trasie Zdrowia nad jeziorem Chełmica Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 06.11.2015 r.
     Niedawno otwarta PZU Trasa Zdrowia nad jeziorem Chełmica stała się dla mieszkańców gminy Fabianki miejscem spotkań i rekreacji. Od października br. realizowany jest na tym obiekcie program animacji koordynowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Cyprianka”. W ramach programu organizowane są zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem instalacji na trasie zdrowia. Stanowią one znakomitą promocję sportu i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
     Z PZU Trasy Zdrowia korzystają także dorośli. W poniedziałki i czwartki nad jeziorem Chełmica odbywają się zajęcia rekreacyjne prowadzone przez maratończyka i popularyzatora sportu Pana Józefa Wojciechowskiego. Są one adresowane do wszystkich mieszkańców gminy, a zakres ćwiczeń dostosowywany jest do indywidualnych możliwości uczestników. W zajęciach na trasie brał także udział Wójt Zbigniew Słomski, z inicjatywy którego gmina Fabianki wystartowała w tym roku w ogólnopolskim konkursie PZU Trasy Zdrowia.
      Zainteresowane poprawą swojego zdrowia i kondycji fizycznej osoby mogą zgłaszać chęć udziału w zajęciach na trasie zdrowia do Pana Wojciechowskiego pod numerem telefonu 668 630 786. Z trasy można korzystać również samodzielnie, obiekt jest ogólnodostępny dla mieszkańców gminy. Przy każdej instalacji do ćwiczeń znajduje się tablica informacyjna z mapką trasy oraz propozycjami ćwiczeń dla różnych grup wiekowych. Na tablicach zamieszczone są też kody QR, które w łatwy sposób pozwalają odnaleźć w Internecie filmy instruktażowe pokazujące ćwiczenia na poszczególnych przyrządach. Zapraszamy do korzystania z PZU Trasy Zdrowia nad jeziorem Chełmica!

Odsłon: 1843
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 443
Wizyt dzisiaj: 422
Wszystkich wizyt: 878173
Archiwum