LGD poszukuje kucharza Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 28.07.2014 r.
kucharz.jpg       Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki pragnie poinformować, iż w miesiącach od września do listopada 2014 roku planuje zorganizować pokazy kulinarne tradycyjnych potraw kujawskich. Pokazy odbywać się będą na terenie 3 gmin należących do Stowarzyszenia. W każdej z gmin odbędzie się po 5 warsztatów, na których przygotowywane będą regionalne potrawy z Kujaw.
W związku z powyższym, wszystkich kucharzy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie minimum pięcioletnie w gastronomi, zapraszamy do składania swojego CV na adres mailowy: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , osobiście lub pocztą na adres: Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki, ul. Włocławska 16, 87-850 Choceń.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w przeprowadzaniu pokazów kulinarnych. Na CV czekamy do dnia 22 sierpnia 2014 roku. Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia rozmowy. Więcej informacji pod numerem telefonu: (54) 284-66-69.


Odsłon: 2059
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement