Poezja twórców z terenu Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 17.01.2014 r.
logo_lgd_zgl.jpg      Mamy wspaniałą informację dla wszystkich osób, które zajmują się pisaniem poezji. W najbliższym czasie planujemy wydać publikację wraz z wierszami twórców z terenu naszego Stowarzyszenia lub osób, piszących o naszym Stowarzyszeniu. Wszyscy chcący zaprezentować swoją twórczość na łamach naszej publikacji zachęcamy do przesyłania swoich dzieł na adres naszego Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki ul. Sikorskiego 12, 87 - 850 Choceń tel./fax. (54) 284 66 69 lub poczta e-mail na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Więcej informacji pod numerem telefonu: (54) 284 66 69.

Wraz z przesyłaną poezją prosimy o dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów publikacji, oświadczenia przekazania praw autorskich oraz oświadczenie rodzica, opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej.

Do pobrania:
1. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów publikacji
2. Oświadczenie przekazania praw autorskich
3. Oświadczenie rodzica, opiekuna prawnego osoby niepełnoletniej


Odsłon: 1932
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement