Strona główna
Webinarium pt. Fundusze Europejskie na Program Mój prąd Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 18.07.2022 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. 'Fundusze Europejskie na „Mój prąd”. Spotkanie odbędzie się 26 lipca 2022 r., początek godzina 12:00. Przewidujemy, że spotkanie potrwa do 14:30. Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych zainteresowanych wsparciem na instalacje fotowoltaiczne na potrzeby budynków mieszkalnych.

Pozyskiwanie energii w sposób tani i ekologiczny jest ostatnio tematem niezwykle istotnym. Panele fotowoltaiczne, za pomocą których możemy pozyskać energię na cele mieszkaniowe, wspierane są w programie „Mój prąd”. Na spotkaniu dowiecie się jakie są zasady pozyskania wsparcia na te instalacje, jak przygotować się do pozyskania dotacji. O przygotowaniu dokumentacji opowie doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Powie również o innych programach mających na celu oszczędność lub pozyskiwanie ekologicznej energii. Znaczenie oraz aspekty praktyczne instalacji omówi przedstawiciel organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Prosument-Klaster Odnawialnych Źródeł Energii.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć zgłoszenia wpisując w tytule WEB 26.07.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku. Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 21. Serdecznie zapraszamy!

 

efrr_rpo_wkp_poziom_kolor.jpg 


Odsłon: 179
 
następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 418
Wizyt dzisiaj: 79
Wszystkich wizyt: 1138111
Archiwum