Strona główna
Webinarium pt. Moja firma  szansa dla młodych  Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 08.04.2022 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Moja firma – szansa dla młodych". Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia 2022 r., początek godzina 10:00. Przewidujemy, że spotkanie potrwa do 11:30.

Duża pula środków trafi do osób, które nie ukończyły jeszcze 30 lat. Trwają projekty wspierające takie osoby w zakładaniu działalności gospodarczej. Projekty są bardzo atrakcyjne nie tylko ze względu na dofinansowanie na zakup sprzętu i wyposażenie firmy, ale i dlatego, że obejmują serię szkoleń dla osób, które nie mają doświadczenia w zagadnieniach formalno-prawnych prowadzenia firmy. Można się nauczyć jak zarejestrować firmę, jak napisać biznesplan, jak wypromować swoje produkty lub usługi. Jeśli posiadasz umiejętności zawodowe pożądane na rynku, masz pomysł jak je wykorzystać dołącz do spotkania i dowiedz się jak uzyskać unijne wsparcie.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć zgłoszenia wpisując w tytule WEB 13.04.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie. Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku. Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Serdecznie zapraszamy!


Odsłon: 230
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 268
Wizyt dzisiaj: 37
Wszystkich wizyt: 1112199
Archiwum