Strona główna
komunikat.jpg
Od 3 do 31 stycznia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00, wtorek 7.30 - 15.00, piątek 7.30 - 14.00.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników tutejszego urzędu, zalecamy ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Gminy. Zachęcamy do kontaktu z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także do korespondencji tradycyjnej.
 
Webinarium pt. Dotacje na start  Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 04.01.2022 r.
logo_pife_2014_2020.jpg   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na start ” Na webinarium zapraszamy 11 stycznia 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.

 

Projekt „Wsparcie w starcie” Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Bydgoszczy zbliża się ku końcowi. Zostało już niewiele naborów. Jeszcze tylko w styczniu i marcu możesz skorzystać z udziału w projekcie.

Na spotkaniu omówimy zasady przystąpienia do projektu, w ramach którego możesz uzyskać wsparcie finansowe na zakup maszyn i wyposażenia niezbędnego do świadczenia usług czy rozpoczęcia produkcji. W projekcie możesz też uzyskać wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących, stałych kosztów prowadzenia firmy przez pierwsze 6 miesięcy. Powiemy także jak pozyskać środki na doposażenie i rozwój młodych firm.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres mailowy Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć podając: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy. Możesz też zgłosić się telefonicznie 54 235 67 21, 54 235 67 12. W dniu spotkania połącz się z nami za pomocą otrzymanego od nas linku. Serdecznie zapraszamy!


Odsłon: 117
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 372
Wizyt dzisiaj: 2
Wszystkich wizyt: 1074161
Archiwum