Strona główna
komunikat.jpg
Od 3 do 31 stycznia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00, wtorek 7.30 - 15.00, piątek 7.30 - 14.00.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników tutejszego urzędu, zalecamy ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Gminy. Zachęcamy do kontaktu z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także do korespondencji tradycyjnej.
 
Zaproszenie do Dziennego Domu Senior + w Świątkowiźnie Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 14.12.2021 r.
senior_plus.jpg     Od stycznia 2022 r. rozpoczyna działalność Dzienny Dom „Senior +” w Świątkowiźnie, który jest ośrodkiem wsparcia przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Fabiankach. Zapraszamy osoby, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymagają pomocy, a są jej pozbawione lub rodzina tej pomocy nie może zapewnić. DD „Senior +” w Świątkowiźnie zapewnia zajęcia aktywizacyjne i terapeutyczne poprzez zaspokajanie potrzeb kulturalno–oświatowych, terapię zajęciową, terapię ruchową oraz wyżywienie osobom zakwalifikowanym przez 5 dni w tygodniu przez 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
     DD „Senior +” przyczynia się do poprawy jakości życia osób starszych i niepełnosprawnych , przeciwdziała uczuciu osamotnienia, izolacji społecznej, umożliwia spędzenie wolnego czasu wśród rówieśników, a jednocześnie daje możliwość wykazania się swoimi zdolnościami i umiejętnościami. Organizowane w ośrodku zajęcia będą dostosowane do potrzeb seniorów. Zajęcia mają na celu podniesienie aktywności fizycznej i psychicznej seniorów. Do korzystania z usług Domu uprawnia decyzja Kierownika GOPS Fabianki na wniosek osoby zainteresowanej w oparciu o wywiad środowiskowy przeprowadzony przez pracownika socjalnego.

Odsłon: 217
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 395
Wizyt dzisiaj: 356
Wszystkich wizyt: 1074143
Archiwum