Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 29 listopada do 31 grudnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00, wtorek 7.30 - 15.00, piątek 7.30 - 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Uczniowski Klub Sportowy Cyprianka realizuje projekt KLUB MŁODZIEŻOWY AKTYWNI-KREATYWNI Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 15.10.2021 r.
     Do projektu zaprosiliśmy dzieci i młodzież zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z terenu Gminy Fabianki w wieku od 6/7 do 18 lat. Grupę docelową stanowi 8 uczestników, każdy z nich został wyposażony w odpowiedni strój sportowy, materiały warsztatowe oraz przybory szkolne. Klub zyskał również nowy sprzęt sportowy do wykorzystania podczas zajęć.
    Podczas pobytu w Klubie Młodzieżowym dzieci i młodzież uczestniczą w zajęciach sportowych, w zajęciach warsztatowych, w indywidualnych i grupowych spotkaniach z pedagogiem oraz w zajęciach edukacyjnych ukierunkowanych na udzielanie pomocy w nauce. Dodatkowo w trakcie trwania projektu zorganizowane zostaną wyjazdy na krytą pływalnię i do parku trampolin we Włocławku oraz spotkania ze sportowcami trenującymi na co dzień w UKS „Cyprianka”. Poprzez projekt chcemy pomóc młodym ludziom w znalezieniu pozytywnej pasji, która niesie za sobą wiele korzyści osobistych i społecznych.

Odsłon: 133
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 253
Wizyt dzisiaj: 279
Wszystkich wizyt: 1055348
Archiwum