Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 1 do 30 kwietnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Uczniowski Klub Sportowy Cyprianka realizuje projekt pn. KLUB MŁODZIEŻOWY "NA SPORTOWO" Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 11.03.2021 r.
fundusze_v2.jpg     Program dofinansowany jest z Funduszy Europejskich. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko– Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 11 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność, Działanie 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR. Projekt realizowany jest pod nadzorem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki. Wartość całkowita projektu objętego grantem – 38 160,00 [PLN] Kwota grantu – 36 160,00 [PLN].
     Celem projektu jest włączenie społeczne młodzieży zagrożonej ubóstwem lub wykluczeniem społecznym poprzez wdrożenie nowoczesnych metod z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym ze szczególnym uwzględnieniem włączenia poprzez sport. W projekcie udział bierze 8 uczestników w wieku od 7 do 18 lat. Podczas pobytu w Klubie Młodzieżowym dzieci uczestniczą w zajęciach sportowych oraz w spotkaniach z psychologiem. Dodatkowo udzielana jest im również pomoc przy odrabianiu lekcji. W trakcie trwania projektu dzieci miały możliwość wyjazdu na pływalnię oraz do parku trampolin. Poprzez projekt chcemy pomóc młodym ludziom w znalezieniu pozytywnej pasji, która niesie za sobą wiele korzyści osobistych i społecznych.
 
baner_fepr_wkp_lgd_efsue.png


Odsłon: 192
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 311
Wizyt dzisiaj: 215
Wszystkich wizyt: 988568
Archiwum