Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 29 listopada do 31 grudnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00, wtorek 7.30 - 15.00, piątek 7.30 - 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Webinarium pt. Szkolenia dla MŚP Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 05.02.2021 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Szkolenia dla MŚP”. Bezpłatne Webinarium odbędzie się w dniu 12 lutego 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.
 
 

 

Będzie to wyjątkowa okazja do poznania szczegółów dwóch projektów szkoleniowych, bowiem do udziału w webinarium zaprosiliśmy osoby realizujące projekty. Omówią zasady ubiegania się o dofinansowania oraz odpowiedzą na Państwa pytania. Rekrutacje do projektów już wkrótce, jest to więc dobry czas na zastanowienie się nad własnymi potrzebami, również w kontekście trwającej epidemii i zmian jakie w firmach następują.

W szkoleniach dotyczących umiejętności menadżerskich mogą wziąć udział właściciele oraz kadra zarządzająca firm. Nabyte umiejętności mogą być impulsem do nowoczesnych zmian np. w organizacji firmy, podziału zadań i kompetencji. Są też środki na szkolenia podwyższające umiejętności zawodowe pozostałych pracowników. Co ważne, szkolenia dobierane są do potrzeb firm.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia. Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku. W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny 54 235 67 12

Zapowiedź!

Kolejne spotkanie już wkrótce! Skierowane będzie do osób niepracujących 30+ planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej. Nie czekaj, zadzwoń już dziś. Tel. 54 235 67 12. Zawiadomimy Cię o terminie spotkania!

 

lpi.jpg  


Odsłon: 381
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 253
Wizyt dzisiaj: 277
Wszystkich wizyt: 1055346
Archiwum