Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 29 listopada do 31 grudnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00, wtorek 7.30 - 15.00, piątek 7.30 - 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Webinarium dla firm pt. Innowacje? Od czego zacząć? Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 03.02.2021 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
    Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Innowacje? Od czego zacząć?” Bezpłatne Webinarium odbędzie się w dniu 10 lutego 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:00.
 
   Spotkanie skierowane do firm, które są otwarte na zmiany, właściciele lub pracownicy mają nowatorskie pomysły na rozwój, ale firmy nigdy innowacyjnych projektów nie realizowały i nie mają doświadczenia w tym zakresie.

Na spotkaniu wyjaśnimy jak należy rozumieć tajemnicze pojęcie „innowacja”. Pokażemy też ciekawe, już zrealizowane projekty, które uzyskały wsparcie mimo, że nie dotyczyły technologii kosmicznych czy bardzo złożonych procesów technologicznych. Liczył się pomysł i doświadczenie!

Przedstawimy projekt doradczy, całkowicie bezpłatny. W projekcie można uzyskać usługi doświadczonego Coacha, który zbada potencjał ekonomiczny, kadrowy firmy oraz wskaże zalecenia rozwojowe i sposób ich sfinansowania. Uzyskane wsparcie doradcze nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami dla firmy.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia. Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku. W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny 54 235 67 12.

Zapowiedź!

Kolejne spotkanie już 12.02.2021 pt. „Szkolenia dla MŚP”. Omówimy projekty, w których właściciele i pracownicy firm mogą uzyskać dofinansowania na szkolenia. Nie czekaj, zadzwoń, zapytaj, zapisz się już dziś tel. 54 235 67 12. Serdecznie zapraszamy!

 

  lpi.jpg


Odsłon: 383
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 253
Wizyt dzisiaj: 286
Wszystkich wizyt: 1055355
Archiwum