Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 29 listopada do 31 grudnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00, wtorek 7.30 - 15.00, piątek 7.30 - 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Informacja dotycząca zapisów na szczepienie przeciwko COVID-19 Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 18.01.2021 r.

plakat_szczepimy_sie.jpg       Informujemy, że na terenie Gminy Fabianki rozpoczyna się program szczepień przeciwko COVID-19. Na szczepienia mogą zarejestrować się: od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat oraz od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat. W związku z decyzją Wojewody Kujawsko – Pomorskiego z dnia 14 stycznia 2021 r. Wójt Gminy Fabianki realizuje zadania pn. transport osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, w tym osób niepełnosprawnych.

Transport taki przeznaczony jest dla osób:
- posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami,
- mających trudności z dostępem do punktu szczepień ( np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Infolinia, w ramach której udzielane są informacje dotyczące dowożenia i transportu osób z terenu Gminy Fabianki do punktu szczepień – numer telefonu (54) 251-72-36 (w godz. 8:00 – 14:00).

Zachęcamy mieszkańców gminy do szczepień i prosimy zainteresowane osoby do rejestracji na stronie www.gov.pl/web/szczepimysie. Na terenie kraju działa bezpłatna całodobowa infolinia wyjaśniająca wątpliwości w sprawie szczepień – numer 989.


Odsłon: 547
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 253
Wizyt dzisiaj: 290
Wszystkich wizyt: 1055359
Archiwum