Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 1 do 31 marca Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Dom Dziennego Pobytu - nabór do udziału w projekcie Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 16.10.2020 r.
plakat_nabor_dpd_2020.png
     Do Dziennego Domu Pobytu w Urszulewie zapraszamy osoby, które z powodu wieku, choroby lub innych przyczyn wymagają opieki, a nie zawsze rodzina jest w stanie ją zapewnić, szczególnie w godzinach od 9:00 – 17:00.
     Oferujemy zajęcia integracyjne, rehabilitacyjne, rozrywkowe oraz wsparcie społeczne. Uczestnicy projektu będą mieli zapewniony dojazd do Dziennego Domu Pobytu w Urszulewie oraz posiłki.
Przy Dziennym Domu Pobytu będzie działać Centrum Usług Środowiskowych, w którym porady psychologiczne i prawnicze dostępne  będą dla wszystkich mieszkańców Gminy Fabianki znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej lub zagrożonych ubóstwem, a także dla osób z ich otoczenia.
Wszelkich informacji na temat naboru udziela p. Edyta Zakrzewska pod numerem telefonu: 54 231-78-00. apisy przyjmowane będą do dnia 30 października 2020 r. w Urzędzie Gminy Fabianki, pokój nr 2. Wnioski do pobrania osobiście w Urzędzie Gminy Fabianki lub na stronie Internetowej Gminy Fabianki pod adresem: www.fabianki.pl
 
Do pobrania:
1. Formularz zgłoszeniowy - pobierz
2. Oświadczenie o doświadczaniu wielokrotnego wykluczenia społecznego w ramach projektu - pobierz
3. Oświadczenie uczestnika projektu - pobierz

Odsłon: 275
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 286
Wizyt dzisiaj: 145
Wszystkich wizyt: 972481
Archiwum