Strona główna
INFORMACJA

      W związku z rozpoczęciem prac budowlanych związanych z rozbudową budynku Urzędu Gminy w Fabiankach i montażem klatki schodowej z windą, informujemy o występujących utrudnieniach. Od dnia 1 lutego 2021 r. wjazd i parking przy Urzędzie Gminy zostaje wyłączony z ruchu dla osób odwiedzających Urząd. Prosimy o korzystanie z parkingu znajdującego się przy drodze krajowej naprzeciw budynku Biblioteki i Poczty. Wejście do Urzędu Gminy będzie utworzone od tylnej strony budynku. Prosimy także o maksymalne ograniczenie wizyt w Urzędzie i załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztową. Tylko w sprawach trudnych i wymagających osobistego stawiennictwa sprawy będą załatwiane na miejscu przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Planowany termin zakończenia prac - 30 września 2021 r.

Za utrudnienia przepraszamy

komunikat.jpg
Od 1 do 30 kwietnia Urząd Gminy
będzie pracował w godzinach od 7.30 do 14.00.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów.
Dotacje do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków - nabór wniosków Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 05.05.2020 r.
nabor_pos.jpg
   Wójt Gminy Fabianki ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowych z budżetu gminy Fabianki na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w 2020 r. w terminie od 11 maja 2020 r. godz. 7:30 do 14 maja 2020 r. godz. 14.00. Wnioski należy przygotować na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 28/2020 Wójta Gminy Fabianki z 5 maja 2020 r. (opublikowany poniżej) i złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Fabianki, Fabianki 4, 87-811 Fabianki. 
Wnioski będą przyjmowane na parterze Urzędu Gminy Fabianki od godz. 7:30 dnia 11 maja 2020 r. Prosimy wnioskodawców o zachowanie środków ostrożności: używanie masek ochronnych, zachowanie odległości minimum 2 metrów między osobami oczekującymi na złożenie wniosku. Wnioskodawcy będą proszeni pojedynczo do wejścia do Urzędu Gminy i złożenia wniosku. Pracownik przyjmujący wniosek potwierdzi wpływ wniosku wpisując datę i godzinę wpływu. 

Zasady i tryb postępowania przy udzielaniu dotacji celowych z budżetu gminy Fabianki na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków w 2020 r. został określony w uchwale nr IX/101/2020 Rady Gminy Fabianki z dnia 27 lutego 2020 r. Można się z nimi zapoznać na TUTAJ.

Dotacja celowa z budżetu Gminy Fabianki na dofinansowanie budowy jednej przydomowej oczyszczalni ścieków wynosi 4 500,00 zł, lecz nie więcej niż 50% udokumentowanych kosztów budowy i uruchomienia oczyszczalni.

W przypadku, gdy liczba wnioskodawców spełniających kryteria wyboru będzie wyższa niż kwota środków zabezpieczona na udzielenie dotacji celowych w budżecie Gminy Fabianki na rok 2020, o zakwalifikowaniu do dofinansowania zdecyduje kolejność wpływu wniosków o dofinansowanie do Urzędu Gminy Fabianki.  


Dokumenty do pobrania:
1. Zarządzenie Nr 29/2020 Wójta Gminy Fabianki
2. Załącznik 1 – Wniosek o udzielenie dotacji celowej (pdf)
3. Załącznik 2 – Oświadczenie wnioskodawcy o prawie do dysponowania nieruchomością (pdf)
4. Załącznik 3 – Oświadczenie współwłaściciela nieruchomości (pdf)

Lista podstawowa wnioskodawców zakwalifikownaych do udzielenia dotacji do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków - pobierz


Odsłon: 1379
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 320
Wizyt dzisiaj: 97
Wszystkich wizyt: 987481
Archiwum