Strona główna
 
Projekt montażu paneli fotowoltaicznych u mieszkańców  nabór wniosków Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 13.03.2020 r.
fotowoltaika.png     Na podstawie Zarządzenia nr 16/2020 Wójta Gminy Fabianki z dnia 13 marca 2020 r. ogłaszamy nabór uczestników do projektu pn. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gminie Fabianki”. W ramach projektu planowany jest montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych na indywidualnych budynkach mieszkalnych w gminie Fabianki z dofinansowaniem 50% kosztów netto z funduszy europejskich. Warunkiem uczestnictwa mieszkańców w Projekcie jest złożenie w terminie od 19 marca 2020 r. od godz. 7:30 do 3 kwietnia 2020 r. do godz. 14.00 wstępnej deklaracji uczestnictwa w projekcie, której formularz można pobrać poniżej.
WAŻNE!
      Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiologiczne zalecane jest składanie wstępnych deklaracje uczestnictwa w projekcie w formie skanu (lub zdjęcia) wypełnionej i podpisanej deklaracji uczestnictwa przesłanego na adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć w terminie naboru. Deklaracje w formie papierowej będą przyjmowane w Urzędzie Gminy Fabianki tylko w wyjątkowych sytuacjach !!!

Deklaracje uczestnictwa wysłane pocztą elektroniczną przed terminem rozpoczęcia naboru tj. 19 marca 2020 r. godz. 7:30 lub po terminie zakończenia naboru tj. 3 kwietnia 2020 r. godz. 14.00 zostaną pozostawione bez rozpatrzenia. Brana jest pod uwagę data i godzina wysłania deklaracji pocztą elektroniczną przez wnioskodawcę, a nie jej odbioru w Urzędzie Gminy Fabianki.

Szczegółowe informacje o projekcie, kryteriach naboru i uczestnictwa znajdują się w Regulaminie  uczestnictwa mieszkańców gminy Fabianki w projekcie pn. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gminie Fabianki” zamieszczonym poniżej.

Informacje o naborze i projekcie udzielane są wyłącznie telefonicznie pod numerem (54) 251-72-40 w godzinach pracy Urzędu Gminy Fabianki.
 

Odsłon: 1231
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 492
Wizyt dzisiaj: 181
Wszystkich wizyt: 882321
Archiwum