Strona główna
 
Przyjdź na spotkanie jeśli myślisz o założeniu własnej firmy! Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 10.02.2020 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na własny biznes w 2020r.”
 
Spotkanie odbędzie się 17 lutego 2020 r. w siedzibie Punktu we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31, w godzinach 9:45 -13:30

Na spotkanie zapraszamy osoby, które są zainteresowane wsparciem z Funduszy Europejskich na założenie własnej działalności gospodarczej albo bezpłatnymi szkoleniami. Będziemy gościć przedstawicieli podmiotów udzielających pomocy. Każdy może dowiedzieć się jakie są warunki uzyskania dotacji, gdzie i kiedy złożyć wymagane dokumenty.
 
Można też poznać warunki udziału w bezpłatnych szkoleniach, które zwiększą szanse na powodzenie firmy. Czas jest bardzo sprzyjający. Rozpoczyna się realizacja projektów, w których można uzyskać wsparcie finansowe na założenie własnej działalności gospodarczej. Dla każdego, kto ma pomysł na firmę znajdzie się pomoc.
 
Projekty dotacyjne dostępne są dla osób niepracujących, ale i wyjątkowo od niedawna, również dla tych, które są zatrudnione np. na umowach zlecenie, o dzieło, umowach o pracę jeśli ich wynagrodzenie nie przekracza wynagrodzenia minimalnego. Szczególnie atrakcyjne wsparcie czeka na osoby zamieszkujące na obszarze powiatu włocławskiego, których działalność będzie zlokalizowana na obszarze wiejskim.
 
Dla tych, którzy nie spełnią warunku uzyskania dotacji dostępne są bardzo atrakcyjne preferencyjne pożyczki. W przypadku pożyczek nie trzeba nawet rezygnować z dotychczasowego zatrudnienia! Jeśli Twoim marzeniem jest własna firma przyjdź na spotkanie koniecznie.
 
Na jednym spotkaniu dowiesz się o wszystkich możliwościach.
 
Program dostępny jest tutaj
 
Zainteresowanych bardzo prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu za pomocą formularza zgłoszeniowego  na stronie lub telefonicznie 54 235 67 21. Jest to dla nas bardzo ważne ze względów organizacyjnych. Serdecznie zapraszamy! 
 
 
 
lpi.jpg 

Odsłon: 192
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 408
Wizyt dzisiaj: 140
Wszystkich wizyt: 895154
Archiwum