Strona główna
 
Kwalifikacje pracowników siłą firmy Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 16.10.2019 r.

logo_ue.jpg

 Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich firm oraz ich pracowników na spotkanie informacyjne pt. „Kwalifikacje pracowników – siłą firmy”. Spotkanie odbędzie się 25 października 2019 r. we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148, w godzinach od 9:45 do 12:45.
 
Przyjdź i dowiedz się jak zdobyć fundusze! 

 

Spotkanie jest dla tych, którzy przyszłościowo myślą o swojej firmie i chcą się dowiedzieć jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia czy studia podyplomowe. Dofinansowanie może stanowić nawet 80% kosztów. Szkolenia współfinansowane z funduszy europejskich przeszły swoistą metamorfozę. Teraz to przedsiębiorca decyduje o tym w jakich szkoleniach weźmie udział albo na jakie szkolenia wyśle swoich pracowników.

Zdobycie umiejętności zarządzania firmą, planowania finansów, budowanie strategii firmy, marketingowej, zarządzanie zespołem to umiejętności niezbędne w prowadzenia każdej firmy dla właścicieli oraz osób zajmujących stanowiska kierownicze. Fundusze Europejskie współfinansują również szkolenia zawodowe dla innych pracowników. Na przykład w branży budowlanej mogą to być szkolenia dla dekarzy, zbrojarzy, ale również technologii IBM. W turystyce z zakresu obsługi klienta czy ochrony danych. W branży finansowej i ubezpieczeń mogą dotyczyć np. ryzyka kredytowego, zakresu działalności banków spółdzielczych, dystrybucji ubezpieczeń.

Zainwestowanie w ludzi może być początkiem nowej jakości w zarządzaniu firmą, zyskania wykwalifikowanych pracowników, które przełoży się na rzeczywiste efekty. Wsparcie może również obejmować opracowanie planów rozwojowych, strategii eksportowych albo doradztwo biznesowe wyspecjalizowanych firm, niezbędne w realizacji projektów inwestycyjnych.

Na spotkanie należy zgłosić się za pomocą formularza zgłoszeniowego  albo telefonicznie pod numerem 54 235 67 21. Serdecznie zapraszamy!

lpi.jpg  


Odsłon: 557
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 749
Wizyt dzisiaj: 524
Wszystkich wizyt: 880605
Archiwum