Strona główna
 
Projekt e-Aktywni - ostatnie szkolenie Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 22.07.2019 r.

logo_e-aktywni-2.png     Wójt Gminy Fabianki zaprasza mieszkańców gminy, którzy ukończyli 25 rok życia na ostatnie już bezpłatne szkolenie realizowane przez Gminę Fabianki wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III Oś priorytetowa: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych, które odbędzie się w najbliższy weekend tj. 27-28 lipca 2019 r.

Szkolenie będzie obejmowało tematykę w jaki sposób skutecznie załatwić sprawy prywatne, biznesowe, finansowe i urzędowe za pośrednictwem Internetu. Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub dostarczyć do Urzędu Gminy, pokój Nr 11 lub 12.

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt pod nr tel.: (54) 251-72-27 lub 251-72-38. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
baner_popc_e-aktywni_efrr-2.jpg.png

 

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3. 1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO I ŁÓDZKIEGO”.


Odsłon: 233
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 360
Wizyt dzisiaj: 26
Wszystkich wizyt: 796113
Archiwum