Strona główna
 
Projekt e-Aktywni - moduł "Rodzic w Internecie" Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 06.06.2019 r.
mama_dziecko_komputer.jpg   Czy potrafisz odpowiedzieć jakie niebezpieczeństwa czyhają w Internecie na Twoje dzieci? Czy wiesz jak nauczyć je bezpiecznego korzystania z informacji w sieci? A może chciałbyś być przewodnikiem dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z Internetu i reagowania w na niewłaściwe treści, wprowadzając politykę bezpieczeństwa?
    Nasz Trener nauczy Ciebie jak korzystać z podstawowych usług e-administracji dedykowanych rodzinom, takich jak złożenie wniosku w ramach nowej odsłony "Rodzina 500+" na każde dziecko. Co ulegnie zmianie, jakie są terminy składania wniosków, Odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo w trakcie szkolenia. Zajęcia będą prowadzone w maksymalnie 12 osobowych grupach w wymiarze 12 godzin podzielonych na 2 spotkania po 6 godzin. Zegar tyka, nie czekaj, zapisz się już dziś! Możesz to zrobić telefonicznie… drogą mailową… lub osobiście w siedzibie Gminy.
 
Terminarz najbliższych szkoleń:
13-14.06.2019 r. godz. 10:00 - 16:00  Rodzic w Internecie
27-28.06.2019 r. godz. 10:00 - 16:00  Rodzic w Internecie
 
Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub dostarczyć do Urzędu Gminy, pokój Nr 11 lub 12.
 
 
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt pod nr tel.: (54) 251-72-27 lub 251-72-38. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem:  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
baner_popc_e-aktywni_efrr-2.jpg.png

Odsłon: 450
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 462
Wizyt dzisiaj: 212
Wszystkich wizyt: 894818
Archiwum