Strona główna
 
"Czyste Powietrze" - otwarto biuro terenowe we Włocławku Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 28.05.2019 r.
baner_czyste_powietrze.jpg
 Informujemy, że we Włocławku otwarto Biuro Terenowe Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, by ułatwić mieszkańcom korzystanie z Programu „Czyste Powietrze”. Biuro mieści się w budynku Delegatury Kujawsko–Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Brzeskiej 8, pokój 35.
 
 
 
 
Mieszkańcy będą mogli podpisać na miejscu umowę, złożyć wniosek o płatność, nanieść korekty i uzyskać pomoc przy wypełnianiu wniosków. Placówka będzie czynna w poniedziałki, wtorki i piątki w godzinach od 7.30 do 15.30. Nr tel. do Biura: 510 274 993, adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym.
 
Program skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych, lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego, albo osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. Dotacje i pożyczki są udzielane za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu (WFOŚiGW).
 
Więcej informacji o Programie Czyste Powietrze tutaj
 
 

Odsłon: 589
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 462
Wizyt dzisiaj: 222
Wszystkich wizyt: 894828
Archiwum