Strona główna
 
Unijna pomoc dla firm na rozwój i innowacje - spotkanie informacyjne Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 28.05.2019 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje w dniu 12 czerwca 2019 r. spotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw pt. „Unijna pomoc dla firm na rozwój i innowacje”. Bezpłatne spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości, Włocławek, ul. Toruńska 148. Początek o godz. 9:45.
 
Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli wszystkich firm, w których istotna jest nie tylko bieżąca działalność, ale i rozwój biznesu. Firmy funkcjonują w nieustannie zmieniającym się otoczeniu. Na rynek wchodzą nowe konkurencyjne przedsiębiorstwa, odbiorcy poszukują tańszych i lepszych produktów, zmieniają się mody i technologie.
 
Chcąc utrzymać pozycję rynkową, firmy muszą obserwować zachodzące tendencje aby im sprostać albo wręcz wyprzedzić działania konkurencji. Dla takich firm jest pomoc w ramach programów finansowanych z Funduszy Europejskich. Pomoc dotacyjną mogą uzyskać projekty skierowane na stworzenie nowego produktu, usługi czy technologii albo mające na celu ich istotną zmianę.
 
Dla firm, które chcą rozbudować obiekty albo zakupić lepszy nowocześniejszy park maszynowy dostępne są instrumenty zwrotne. Dodatkowo można uzyskać wsparcie na szkolenia albo promocję produktów/sług na międzynarodowych targach czy udział w międzynarodowych misjach gospodarczych.
 
Na spotkaniu dowiecie się Państwo jakie konkursy są ogłoszone i jakich jeszcze można się spodziewać w tym roku. Możecie poznać warunki uzyskania wsparcia. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele podmiotów uczestniczących w dystrybucji środków: Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji, Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Włocławskiego Centrum Obsługi Inwestorów.
 
Program spotkania dostępny jest tutaj
 
Bardzo prosimy zainteresowanych o zgłoszenie się na spotkanie:
 
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 czerwca 2019 r.
  
 
 
lpi.jpg 

Odsłon: 437
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 462
Wizyt dzisiaj: 226
Wszystkich wizyt: 894832
Archiwum