Strona główna
 
Fundusze Europejskie na założenie i rozwój nowej działalności gospodarczej Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 04.03.2019 r.
logo_pife_2014_2020.jpg      Jeśli planujesz założenie działalności gospodarczej przyjdź na spotkanie. Dowiesz się o wszystkich dostępnych możliwościach w 2019 r. 14.03.2019, godz. 10:30 – 13:30, Siedziba Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna nr 31.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na założenie i rozwój nowej działalności gospodarczej”, na którym zostanie omówione wsparcie ze środków unijnych dla osób, które planują założyć własną działalność gospodarczą oraz finansowa pomoc w jej rozwijaniu. 

Podczas spotkania omówione zostaną możliwości wsparcia dla osób fizycznych, którzy chcą otworzyć własną działalność gospodarczą m.in. charakterystyka wsparcia dla osób planujących założyć własną działalność gospodarczą z Funduszy Europejskich oraz możliwości uzyskania dofinansowania z programów rządowych oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy.

Przedstawiona zostaną również możliwości wyjazdu do Włoch na praktyki. Mile widziane są również osoby mające od 18 do 35 lat, które nie pracują, nie uczą się i nie szkolą, chcące odbyć najpierw praktykę u zagranicznego pracodawcy we Włoszech (południe – Kalabria, prowincja Cosenza) umożliwiającą poznanie firmy funkcjonującej za granicą.

Program spotkania 


Zainteresowanych bardzo prosimy o zarejestrowanie się za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem (54) 235-67-21. Umożliwi nam to lepsze przygotowanie spotkania.

 

Serdecznie zapraszamy!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
ul. Bechiego 2
87-800 Włocławek  


Odsłon: 209
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 217
Wizyt dzisiaj: 259
Wszystkich wizyt: 737395
Archiwum