Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach projektu e-Aktywni Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 01.02.2019 r.

 

baner_popc_e-aktywni_efrr.jpg

 

     Miło nam poinformować, iż nasza Gmina wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju rozpoczęła realizację projektu grantowego pn. Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Fabianki w ramach projektu „E-Aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

 

e-aktywni_ulotka.jpg

     Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.

Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 150 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu.

W ramach realizowanego projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do szkoły z terenu Naszej gminy.

Zapraszamy wszystkie osoby z terenu Gminy Fabianki, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:

Szkolenia będą odbywały się w dogodnych dla Państwa terminach na terenie Naszej gminy w przyjaznej atmosferze. Prowadzone będą przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o  przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.

Skorzystaj z tej szansy już dzisiaj – ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.

Masz pytania, wątpliwości – zadzwoń pod numer (54) 251-72-27, (54) 251-72-38. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Formularz rekrutacyjny prosimy składać bezpśrednio w Urzędzie Gminy, pokój Nr 11, bądź drogą elektroniczną na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Uwaga: jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym szkoleniu. Prosimy o przemyślany wybór.

Formularz rekrutacyjny

 

baner_popc_e-aktywni_efrr-2.jpg.png

 

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3. 1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych dotycząca realizacji projektu grantowego pn. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO I ŁÓDZKIEGO”.


Odsłon: 675
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement