Strona główna
 
Spotkanie informacyjne pt. Fundusze Europejskie na edukację Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 05.02.2019 r.
logo_pife_2014_2020.jpg     Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na edukację” poświęcone możliwościom pozyskania środków europejskich dla szkół z naszego regionu. Spotkanie odbędzie się 12 lutego 2019 r. w siedzibie Punktu, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31, w godzinach od 11:00 do 14:00.
    W 2019 roku rozpoczynają się nabory projektów dla szkół zainteresowanych edukacyjną mobilnością ponadnarodową uczniów w ramach Programu Wiedz Edukacja Rozwój. Jest to niepowtarzalna szansa poznania innych kultur, zachęcenia młodzieży do nauki języków obcych, wspólnej realizacji ciekawych międzynarodowych projektów edukacyjnych, zawiązania ponadnarodowych przyjaźni. Uczestnikami projektów mogą być uczniowie edukacji szkolnej począwszy od 6 klasy szkoły podstawowej.
   Na spotkaniu omówimy też działania, na które można pozyskać środki w ramach konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz możliwości wsparcia z funduszy europejskich na podnoszenie kwalifikacji osób zatrudnionych.
Program spotkania dostępny tutaj
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj lub  telefoniczne pod numerami (54) 235-67-21 lub  (54) 235-67-12.
 
Serdecznie zapraszamy!

Odsłon: 192
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 249
Wizyt dzisiaj: 131
Wszystkich wizyt: 754939
Archiwum