Strona główna
 
Czas na młodych! Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 16.01.2019 r.
logo_pife_2014_2020.jpg     Spotkanie informacyjne pt. „Czas na młodych” odbędzie się 22 stycznia 2019 r. w biurze Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul Bechiego 2, sala konferencyjna, w godzinach od 11:00 – 14:00.
    Jeśli zakończyłeś edukację, nie masz pracy - przyjdź na spotkanie. Na  osoby w wieku 18-35 lat czekają bardzo atrakcyjne wyjazdy na staż do pracodawcy z Malty. W ramach projektu pokrywane są koszty przygotowania językowego, wyjazdu i pobytu za granicą. „Podszlifujesz” język, poznasz warunki pracy w innym kraju, zdobędziesz nowe kompetencje i ciekawe doświadczenia.

   Jeśli nie staż zagraniczny to może zainteresują cię szkolenia zawodowe dobierane do twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji, powiązane ze stażami u pracodawców w kraju. Organizatorzy pomogą Ci też w poszukiwaniu zatrudnienia.

    Dla osób powyżej 25 roku żucia z wykształceniem średnim, osób z niepełnosprawnością dostępne są szkolenia komputerowe i kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego finansowane z Funduszy. W szkoleniach tych mogą brać udział także osoby, które ukończyły 50 lat i to bez względu na poziom wykształcenia.  

Przyjdź! Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 
Warto! Lepsze kwalifikacje zwiększają szansę na dobrą pracę.
 
Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć albo zgłoszenia telefoniczne pod numerem (54) 235-67-12 lub 797-304-126.
 
Zapraszamy! 

Odsłon: 283
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 316
Wizyt dzisiaj: 84
Wszystkich wizyt: 764870
Archiwum