Strona główna
 
ARiMR w Toruniu zaprasza na konsultacje Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 30.10.2018 r.
logo_arimr.jpg     Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w związku z naborami wniosków na operacje typu: 1. Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej (poddziałanie 6.2) 2. Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej (poddziałanie 5.1) organizuje spotkanie informacyjne/konsultacje dla potencjalnych Wnioskodawców tego typu operacji. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu, przy ul. Dąbrowskiego 4 w piątek 9 listopada 2018 w godz. 9.00-13.00.
      W trakcie spotkania pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego udzielać będą informacji dotyczących zasad przyznawania pomocy, sposobu wypełniania wniosku oraz biznesplanu, a także koniecznych załączników.
Niniejsze spotkania i konsultacje mają na celu spowodowanie złożenia jak największej ilości kompletnych i dobrze przygotowanych wniosków.
 
Nabór wniosków na operacje typu „Premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej” rozpoczął się 15 października i trwać będzie do 13 listopada br.

Nabór wniosków na operacje typu „Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej” odbędzie się w terminie od  5 listopada do 4 grudnia br.

Zapraszamy

Pracownicy Biura Wsparcia Inwestycyjnego
Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego
ARiMR w Toruniu                             


Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu na adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć do dnia 07.11.2018 r.

Odsłon: 308
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
termometr.jpg
  Od godz. 13:00 dnia 10.06.2019 r. do godz. 21:00 dnia 12.06.2019 r. obowiązuje II stopień zagrożenia upałami. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%
 
Poniżej zamieszczamy zalecenia, jak zachowywać sie w trakcie upałów.
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 269
Wizyt dzisiaj: 248
Wszystkich wizyt: 744220
Archiwum