Mama może wszystko - BIS Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 06.09.2018 r.
     logo_pife_2014_2020.jpgLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne we Włocławku ul. Bechiego 2, sala 31. Na spotkaniu przedstawione zostaną dostępne możliwości wsparcia osób fizycznych w wieku aktywności zawodowej wyłączonym z rynku pracy w związku ze sprawowaniem opieki nad dziećmi do lat 3 lub powracającym na rynek pracy po: urlopach macierzyńskich/rodzicielskich/wychowawczych.
Wsparcie może przyjąć formę:
•    dopłaty do żłobka wysokości max. 800 zł na dziecko miesięcznie (koszt może obejmować wpisowe, koszt pobytu i koszt wyżywienia, przy czym wpisowe jest finansowane dla jednego uczestnika tylko raz);
•    dopłat do klubu dziecięcego wysokości max. 600 zł na dziecko miesięcznie (koszt może obejmować wpisowe, koszt pobytu i koszt wyżywienia, przy czym wpisowe jest finansowane dla jednego uczestnika tylko raz);
•    dopłat do wynagrodzenia dla niani sprawującej opiekę nad dzieckiem, zgodnie z umową o świadczenie usług oraz zgodnie z Ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, w kwocie do 800 zł miesięcznie, przez okres 12 miesięcy.

Udzielaniem wsparcia będzie zajmował się wybrany podmioty który otrzymał dofinansowanie do swojego projektu – oferta podmiotu zostanie przedstawiona na spotkaniu.
Omówione zostaną również możliwości wsparcia w późniejszym okresie.
Na spotkanie zapraszamy wszystkie mamy i ojców dzieci do lat 3, którzy obecnie nie pracują (są zarejestrowani lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a którzy w najbliższym czasie planują powrót do pracy.
 
Spotkanie odbędzie się 18 września 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala 31, w godzinach od 11.00 do 13.40.
 
Bardzo prosimy, aby osoby zainteresowane zgłosiły swój udział w szkoleniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego tutaj albo telefonicznie pod numerem (54) 235-67-21 lub 797-304-126.
 
Rekrutacja trwa do 17 września 2018 r.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!

Odsłon: 325
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement