Strona główna
Szkolenie z wypełniania wniosków o dotacje unijne Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 22.01.2018 r.
   logo_pife_2014_2020.jpgLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Zasady wypełniana wniosku o dofinansowanie EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego”. Szkolenie odbędzie się 31 stycznia 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2 , sala 31, w godzinach od 9.00 do 15.00. 
Na szkoleniu omówimy konkursy zaplanowane na 2018 w ramach projektów inwestycyjnych, podstawowe informacje o zasadach ubiegania się o wsparcie oraz jak wypełnić wniosek o dofinansowanie za pomocą Generatora Wniosków o Dofinansowanie.
 
W tym roku o dofinansowanie będzie można się ubiegać w ponad 90 konkursach. Około połowa z nich będzie dotyczyła projektów finansowanych w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wymagało będzie to ogromnego wysiłku ze strony podmiotów, które będą przygotowywały wnioski. Szkolenie ma Państwu przybliżyć najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem projektu i prawidłowym wypełnieniem wniosku o dofinansowanie.
 
Bardzo prosimy, aby osoby zainteresowane zgłosiły swój udział w szkoleniu za pomocą formularza rekrutacyjnego dostępnego tutaj albo telefonicznie pod numerem 54 235 67 21 lub 797 304 126. Rekrutacja trwa do 29 stycznia 2018 r. Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona.
 
 
lpi.jpg

Odsłon: 445
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO - dane osobowe
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 303
Wizyt dzisiaj: 129
Wszystkich wizyt: 707297
Archiwum