Strona główna
Apel o pomoc pogorzelcom ze Nowego Witoszyna Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 24.11.2017 r.
pomoc.jpg     Wójt Gminy Fabianki zwracają się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o udzielenie pomocy rzeczowej (materiały budowlane, meble, sprzęt agd, rtv) oraz wsparcia finansowego dla rodziny, która w wyniku pożaru w dniu 25 października 2017 r. utraciła dorobek całego życia. W wyniku tego pożaru bardzo poważnie został uszkodzony nowy dom.
    Dlatego gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej. Na rzecz odbudowy został powołany Społeczno-Rodzinny Komitet Odbudowy Domu w Nowym Witoszynie, zaś Caritas Włocławek udostępnił konto bankowe.
     Przywróćmy pogorzelcom sens życia i wiarę w drugiego człowieka, by mogli odbudować dom, w którym wychowywali dzieci. Dlatego gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem. Pomoc finansowa może zostać przekazana na rachunek bankowy:
 
  36 1020 5170 0000 1502 0059 7583 z dopiskiem:
„Odbudowa domu Nowy Witoszyn - Laskowscy"
 
Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie, w imieniu osób oczekujących na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękujemy.
 
W sprawie dotyczącej udzielenia pomocy rzeczowej prosimy o bezpośredni kontakt z rodziną pod nr tel:  604-140-024, 604-140-027  

Odsłon: 1052
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 368
Wizyt dzisiaj: 713
Wszystkich wizyt: 670470
Archiwum