Strona główna
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 13.10.2017 r.

tulipany.gif

Dyrektor, Grono Pedagogiczne,
Pracownicy Administracji i Obsługi,
Drodzy Uczniowie i Rodzice

     
     Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Serdecznie dziękuję Wszystkim Państwu za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy szkoły oraz za trud włożony w wychowanie naszych najmłodszych mieszkańców. Państwa praca to przede wszystkim misja i powołanie. Każdy dzień jest pełen wyzwań wobec kształtowania charakterów i prawidłowych postaw młodych ludzi, szczególnie w tak trudnym czasie związanym z reformą systemu oświaty.

    Szkoła jest miejscem, w którym młodzi ludzie nie tylko zdobywają potrzebne wykształcenie, ale także kształtują swoją osobowość, realizują pasje i rozwijają talenty. To dzięki Państwu młodzi ludzie uczą się wrażliwości, rzetelności, uczciwości, tolerancji – wartości tak ważnych w relacjach międzyludzkich, które powinny być oparte na szacunku i zaufaniu. Jest to najlepsza droga do budowania społeczeństwa obywatelskiego, będącego istotnym impulsem dla rozwoju naszego kraju.

     Z okazji dzisiejszego święta dziękuję wszystkim Państwu za nieustanne wysiłki wkładane w powstanie przyjaznego otoczenia, które umożliwia efektywne nauczanie i wychowanie młodych ludzi. Dziękując za codzienny wysiłek, troskę oraz budowanie wspólnoty szkolnej. Mam nadzieje, że praca w oświacie przyniesie Państwu poczucie spełnienia oraz dostarczy wielu radości i niezapomnianych chwil. Życzę, aby wysiłek wkładany w pracę z dziećmi i młodzieżą motywował do podejmowania ambitnych wyzwań, które zaowocują poczuciem spełnienia zawodowego.

Wójt Gminy Fabianki
Zbigniew Słomski   


Odsłon: 465
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
RODO
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 341
Wizyt dzisiaj: 385
Wszystkich wizyt: 688052
Archiwum