Strona główna
 
Zainwestuj w rozwój  Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 11.10.2017 r.

logo_pife_2014_2020.jpg   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku w dniu 25.10.2017 organizuje spotkanie informacyjne pt. „Zainwestuj w rozwój – Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe”. Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, osób niepracujących oraz tych osób, które z własnej inicjatywy chcą podnosić swoje kompetencje czy kwalifikacje.

Spotkanie informacyjne pt. „Zainwestuj w rozwój – Fundusze Europejskie na szkolenia, kursy, studia podyplomowe”, 25 października 2017 r. Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza przedsiębiorców mikro, małych i średnich i ich pracowników, osoby niepracujące oraz zatrudnione.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które zainteresowane są uzyskaniem wsparcia na podniesienie umiejętności, kwalifikacji, kompetencji. Fundusze Europejskie mają być przysłowiową wędką, dającą nowe możliwości rozwoju. Spotkanie dedykowane jest tym osobom, które widzą potrzebę nieustannego rozwoju zawodowego. Uzyskanie awansu, zdobycie pracy, rozwój firmy wymaga ciągłego dostosowywania się do otoczenia, wymagań klientów, pracodawców. W dobie gwałtownego rozwoju techniki konieczne jest ciągłe podnoszenie własnych umiejętności. Fundusze europejskie stwarzają takie możliwości m.in. poprzez współfinansowanie szkoleń, kursów, studiów podyplomowych.

Rozpoczął się nabór do projektu Regionalnego Funduszu Szkoleniowego, w ramach którego przedsiębiorcy MŚP i ich pracownicy mogą skorzystać z dofinansowania na szkolenia czy studia podyplomowe. Prowadzone są, albo wkrótce się rozpoczną, nabory na szkolenia dla osób niepracujących. Ale i osoby pracujące mogą skorzystać już dziś ze wsparcia - nieoprocentowanych pożyczek na szkolenia, studia podyplomowe (częściowo umarzalnych).

Na spotkaniu omówione zostaną wszystkie już dostępne formy wsparcia oraz te, których możemy spodziewać się w przyszłości. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci udziału za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod ogłoszeniem opublikowanym na stronie (ogłoszenie) lub telefonicznie pod numerem 54 235 67 21, 797 304 126. Zgłoszenia przyjmujemy do 24.10.2017 lub do wyczerpania miejsc. Serdecznie zapraszamy!


Odsłon: 384
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Jednostki organizacyjne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Do pobrania
Kontakt
Mapa witryny
Informacje dla rolników
Czyste powietrze
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Ostrzeżenia meteo
 
Posterunek Policji
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 391
Wizyt dzisiaj: 26
Wszystkich wizyt: 642326
Archiwum